reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Trwam z koncesją KRRiT na kolejne 10 lat

dodano: 2022-06-01 17:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: press.pl/satkurier.pl

TV Trwam Telewizja Trwam We wtorek, 31 maja br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić Fundacji Lux Veritatis z Warszawy koncesji na kolejny okres dla programu telewizyjnego pod nazwą TV Trwam. Obecna obowiązuje do 12 marca 2023 roku. Dostęp do kanału mają abonenci sieci kablowych i IPTV oraz bezpłatnie odbiorcy przekazu z satelity Astra 19,2°E i multipleksu pierwszego (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).

TV Trwam Telewizja Trwam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Trwam w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2003 roku. Jej nadawcą jest Fundacja Lux Veritatis. To stacja wyspecjalizowana, o charakterze edukacyjno-poradniczym i religijnym. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, programy publicystyczne, dokumenty, reportaże, programy informacyjne oraz transmisje nabożeństw i uroczystości religijnych. W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 marca br. nadawanie rozpoczęła TV Trwam HD, wersja stacji w wysokiej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

O przedłużeniu koncesji poinformował serwis press.pl. Dostęp do TV Trwam (w SD i/lub HD) mają abonenci sieci kablowych i IPTV oraz bezpłatnie odbiorcy przekazu z satelity Astra 19,2°E i multipleksu pierwszego (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...