reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gazeta.pl z podcastem „Zetka z Zetką”

dodano: 2022-06-02 07:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

gazeta.pl „Zetka z Zetką” Pokolenie Z nieustannie fascynuje zarówno socjologów, jak i marketerów próbujących dotrzeć ze swoim przekazem do najmłodszych dorosłych. O dzisiejszych 20-latkach mówi się, że stawiają na autentyczność, z daleka wyczuwają fałsz, a najważniejsze są dla nich prawdziwe emocje i działanie w zgodzie ze sobą. Co na to przedstawiciele pokolenia Z? Już wkrótce przekonają się o tym słuchacze serii podcastów „Zetka z Zetką”, stworzonych przez magazyn weekend.gazeta.pl (Agora). Program poprowadzi Agata Porażka. 1. sezonu podcastów będzie można odsłuchać zarówno na stronie portalu gazeta.pl, jak i w serwisie Spotify.

gazeta.pl „Zetka z Zetką”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiadają twórcy, seria podcastów „Zetka z Zetką” powstała, aby pokazać, jak dzisiejsi dwudziestolatkowie patrzą na świat. Rozmowy Agaty Porażki, dziennikarki serwisu weekend.gazeta.pl i jej gości będą dotyczyły różnych spraw, takich jak praca, podróże, zdrowie, religia czy kultura. Zarówno prowadząca, jak i wszyscy jej rozmówcy, należą do pokolenia Z.

- Jak zrozumieć Zetki? Najlepiej zacząć ich słuchać. Mają naprawdę dużo do powiedzenia. Dlatego oddajemy im głos. Z podcastu „Zetka z Zetką” dowiecie się, co myślą m.in. na temat religii, edukacji, polityki oraz ich przyszłości w Polsce

- zapowiada Anna Budyńska, redaktorka naczelna magazynu weekend.gazeta.pl.

- Moje pokolenie zdążyło już obrosnąć wieloma mitami. Jeśli chcecie zrozumieć Zetki, zacznijcie im zadawać pytania. I aktywnie słuchajcie, co odpowiadają

- dodaje Agata Porażka.


Pierwszego odcinka podcastu można wysłuchać od środy, 1 czerwca br. Jego gościem jest Magdalena Piotrowska, która prowadzi na Instagramie profil „crush_on_trash”, pokazujący m.in. jak „kreatywnie wykorzystuje odpady lub zagląda do śmietników swoich sąsiadów i segreguje ich śmieci”. W rozmowie z Agatą Porażką opowie także o swoim stosunku do alkoholu, pracy i pieniędzy.

Kolejne odsłony serii „Zetka z Zetką” będą publikowane co środę. Prowadząca porozmawia w nich m.in. z Alicją Borzyszkowską, studentką Uniwersytetu Nowojorskiego w oddziale w Abu Zabi, wolontariuszką United Nations International Children’s Emergency Fund (UNICEF) i asystentką naukową w Human Rights Watch, Aleksandrą Pepłowską, reprezentantką Polski w podnoszeniu ciężarów podczas mistrzostw świata i mistrzostw Europy juniorów, wielokrotną mistrzynią Polski, oraz Kacprem Potępskim, transpłciowym aktywistą i członkiem zarządu krakowskiej Federacji Znaki Równości.

Seria „Zetka z Zetką” składa się z kilkunastu podcastów, które będzie można odsłuchać zarówno na stronie portalu gazeta.pl, jak i w serwisie Spotify.
 
Prowadzącą podcast „Zetka z Zetką” jest Agata Porażka, foto: Agora
Prowadzącą podcast „Zetka z Zetką” jest Agata Porażka, foto: Agora


„Zetka z Zetką” - sezon 1., premiery w środy (od 1 czerwca 2022 roku) na portalu gazeta.pl i w serwisie Spotify.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

459 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...