Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA: Belgia - Holandia. Transmisje live z French Open tylko w Eurosporcie, w tym mecz Rafael Nadal - Alexander Zverev.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
15:30 Padel: World Padel Tour, Marbella: Ćwierćfinał mężczyzn #2,
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański
17:30 Padel: World Padel Tour, Marbella: Ćwierćfinał mężczyzn #3,
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański
19:30 Padel: World Padel Tour, Marbella: Ćwierćfinał mężczyzn #4,
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański Eleven Sports 1
18:30 Żużel: PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Michał Korościel, Tobiasz Musielak,
20:30 Żużel: PGE Ekstraliga: Apator Toruń - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Marcin Kuźbicki, Marcin Musiał Eurosport 1
12:00 Tenis: French Open: U. Eikeri/J. Vliegen - E. Shibahara/W. Koolhof
17:30 Tenis: French Open: Casper Ruud - Marin Cilic
Komentarz: Dawid Olejniczak, Radosław Szymanik Fightklub
11:30 Sporty walki: One Championship 158: Tawanchai PK Saenchai - Nicolas Larsen
Golf Channel
20:00 Golf: PGA Tour, Dublin: 2. runda
Komentarz: Jacek Person Polsat Sport Premium 1
16:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Kazachstan - Azerbejdżan
18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Łotwa - Andora
Polsat Sport News
13:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań: 1/4 finału
14:30 Tenis: ATP Challenger, Poznań: 1/4 finału
16:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań: 1/4 finału
18:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań: 1/4 finału
20:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy: Mężczyźni w kategorii do 96 kg Super Polsat
20:00 Sporty walki: Babilon MMA 28: Piotr Wawrzyniak - Adam Łaguna
Sportklub
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: MHP Riesen Ludwigsburg - Alba Berlin
21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: FC Barcelona - Joventut Badalona TVP Sport
17:00 Pływanie: Mistrzostwa Polski: Dzień 2