reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

19,2°E: Pakiet trendSports z nowego tp.

dodano: 2022-06-02 17:40
autor: RO | źródło: satkurier.pl

HD plus trendsports pakiet sportowe kanały360px.jpg 6 kanałów HD pakietu trendSports zostało aktywowanych na jednym z wolnych transponderów satelity Astra 1L (19,2°E). Na tp. 48 o częstotliwości 11,185V (DVB-S2) zameldowały się Sportdigital Fußball HD, Sport1+ HD, eSports1 HD, EDGEsport HD, Waidwerk HD i ClipMyHorse.TV HD.

HD+/satkurier.pl
HD plus trendsports pakiet sportowe kanały760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Włączony pakiet jest wierną kopią oryginalnej transmisji z tp. 30 satelity Astra 1N (19,2°E) o częstotliwości 11,656 GHz, pol. V (SR: 22000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK). Przekaz całej oferty jest szyfrowany w Nagra MA i VideoGuard.

Zestaw 6 kanałów HD gwarantuje wyjątkowe wrażenia telewizyjne: ponad 4 tys. godzin transmisji sportowych na żywo rocznie, a także wiadomości, magazyny i dokumenty. Ekscytujące konkursy i ligi z całego świata oraz najnowsze trendy w sporcie. trendSports można subskrybować będąc abonentem niemieckich platform Sky DE lub HD+.

Krótki opis oferty kanałowej:
  • SportDigital Fussball HD to międzynarodowy świat piłki nożnej - najwyższej klasy mecze na żywo z lig całego świata. Rano piłka nożna z Azji, w południe z Europy Środkowej, po południu i wieczorem z Europy Zachodniej, a w nocy Ameryki Środkowej i Południowej.
  • Sport1+ HD przedstawia gwiazdy National Basketball Association (NBA) i National Hockey League (NHL) oraz gwiazdy międzynarodowej piłki nożnej z wybranymi meczami.
  • eSports1 HD jest poświęcony esportowi. Nadawca przez całą dobę relacjonuje najważniejsze międzynarodowe i krajowe wydarzenia esportowe, takie jak FIFA 20, Dota 2, Counter-Strike, Overwatch czy League of Legends
  • EDGEsport HD oferuje programy skupiające się na aktywności fizycznej, w tym na sportach ekstremalnych. Na wiele ciekawych treści liczyć mogą miłośnicy skateboardingu, snowboardingu, kolarstwa górskiego, break dancingu, BMX oraz wszelakich sportów motorowych i wodnych.
  • Waidwerk HD to kanał dla wszystkich miłośników łowiectwa, wędkarstwa i outdooru. Oprócz najnowszego know-how, takiego jak odpowiedni sprzęt, najlepsze obszary i najskuteczniejsze metody łowienia, widzowie mogą przez całą dobę spodziewać się ekscytujących scen z polowań i połowów, zdjęć rzadkich zwierząt i zapierającej dech w piersiach przyrody.
  • ClipMyHorse.TV HD obejmuje tematy związane ze sportami jeździeckimi, takie jak ujeżdżanie i skoki przez przeszkody, hodowla koni czy codzienny trening.

Nowe parametry techniczne:
Astra 1L (19,2°E)
tp. 48 (11,185 GHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK)
Kodowanie: Nagra MA/VideoGuard

Aktualne parametry techniczne:
Astra 1N (19,2°E)
tp. 30 (11,656 GHz, pol. V, SR 22000, FEC 2/3, DVB-S2 / 8PSK)
Kodowanie: Nagra MA/VideoGuard


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...