reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky dostał nakaz antypiracki

dodano: 2022-05-30 14:16 | aktualizacja: 2022-06-02 20:51
autor: HP | źródło: Sky

Sky D czaszka piractwo 360px.jpg W Anglii wydano pierwszy w historii nakaz zakazujący licencjobiorcy oglądania telewizji Sky. Licencjobiorca, który jest oskarżony o nielegalne pokazywanie Sky Sports w tawernie, został objęty nakazem zakazującym jej pokazywania Sky w Railway Tavern, Edmonton Green w Londynie lub w jakimkolwiek innym lokalu, z którym jest połączona, chyba że zawiera prawidłowe umowy handlowe ze Sky.

satkurier.pl
Sky Deutschland czaszka piractwo piracy 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pomimo licznych ostrzeżeń, Nancy Maxwell, właścicielka licencji dla lokalu Railway Tavern, nadal pokazywała transmisje Sky Sports bez ważnej subskrypcji.

Sky Sports jest dostępny tylko dla licencjonowanych lokali w Wielkiej Brytanii na podstawie umowy o oglądanie komercyjne ze Sky Business. Każdy, kto ją naruszy, może zostać postawiony przed sądem. W przypadku Nancy Maxwell Sky złożyła wniosek o wydanie nakazu zaprzestania rażących naruszeń ich praw autorskich i praw własności intelektualnej.

Nakaz wydał Sąd ds. Własności Intelektualnej i Przedsiębiorczości przy High Court w Anglii. Jeśli nakaz zostanie złamany, Nancy Maxwell może zostać uznany za lekceważącego sąd i grozi mu kara pozbawienia wolności.

Nakaz stwierdza również, że jeśli sąd uzna, że ​​jakakolwiek inna osoba pomaga Nancy Maxwell w pokazywaniu Sky Sports, mając świadomość warunków nakazu, może również zostać uznana za obrazę sądu.

Nakaz pozostanie w mocy, dopóki w 2022 r. nie zostanie wysłuchana pełna rozprawa w sprawie naruszeń praw autorskich Sky.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...