reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The End” w stacjach Canal+

dodano: 2022-06-05 08:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Monolith Films „The End” W niedzielę, 5 czerwca br. o godz. 21:30 w Canal+ Premium i Canal+ 4K Ultra HD i o godz. 22:30 w Canal+ 1, a w kolejnych dniach w Canal+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polski film „The End”. Producentem filmu jest Ekipa, koproducentem i dystrybutorem Monolith Films, a wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). Grają Agnieszka Wielgosz, Aleksandra Popławska, Joanna Kurowska, Katarzyna Figura, Magdalena Lamparska, Paulina Gałązka, Sandra Kubicka, Karolina Szostak, Katarzyna Ptasińska, Maja Wachowska, Anna Mrozowska, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Mirosław Zbrojewicz, Piotr Witkowski, Przemysław Sadowski i Tomasz Karolak.

Monolith Films „The End”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, seks, kłamstwa i gwiazdy w nowym filmie twórców takich produkcji jak „Underdog” (więcej tutaj i tutaj) i „365 dni” (więcej tutaj i tutaj). Siedmiu sławnych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. W chwili, gdy cały świat znajduje się w zawieszeniu, a przyszłość wydaje się więcej niż niepewna, gwiazdy otrzymują intratną propozycję. Choć nie jest ona szczytem ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niej zrezygnować. Intrygi, zdrady, donosy, sex, a wszystko przykryte sztucznym uśmiechem i sporą dawką botoksu. To i dużo więcej demaskują twórcy filmu „The End”. Scenariusz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Tymi, o których rozpisywały się media, ale i tymi o których wiedzieć mieli tylko nieliczni.

„The End” to komedia i thriller. Reżyserem filmu jest Tomasz Mandes, autorami scenariusza są Tomasz Mandes, Adam Cioczek i Robert Ziębiński, a za zdjęcia odpowiadał Bartek Cierlica. W obsadzie znaleźli się Agnieszka Wielgosz, Aleksandra Popławska, Joanna Kurowska, Katarzyna Figura, Magdalena Lamparska, Paulina Gałązka, Sandra Kubicka, Karolina Szostak, Katarzyna Ptasińska, Maja Wachowska, Anna Mrozowska, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Mirosław Zbrojewicz, Piotr Witkowski, Przemysław Sadowski i Tomasz Karolak (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „The End” pojawił się w kinach w piątek, 20 sierpnia 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Przemysław Sadowski, Aleksandra Popławska, Tomasz Karolak, Paulina Gałązka, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek i Piotr Witkowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „The End”, foto: Monolith Films
Przemysław Sadowski, Aleksandra Popławska, Tomasz Karolak, Paulina Gałązka, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek i Piotr Witkowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „The End”, foto: Monolith Films


„The End” - emisja w niedzielę, 5 czerwca 2022 roku o godz. 21:30 w Canal+ Premium i Canal+ 4K Ultra HD. Film ten będą mogli również oglądać widzowie Canal+ 1 i Canal+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...