reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Top Gear” 32 w kanale BBC Brit

dodano: 2022-06-06 14:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC

BBC Brit „Top Gear” W niedzielę, 26 czerwca br. o godz. 22:00 w kanale BBC Brit wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 32. sezonu brytyjskiego programu motoryzacyjnego „Top Gear”. Wystąpią Chris Harris, Andrew Flintoff „Freddie”, Paddy McGuinness i The Stig. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.

BBC Brit „Top Gear”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowej serii trio wybiera się do ojczyzny wyścigów w Ameryce - na Florydę. Prezenterzy testują stare i nowe modele samochodów policyjnych, a także biorą udział w niełatwym treningu na kierowcę ciężarówek. W 32. sezonie programu twórcy przybliżają także sylwetkę brytyjskiego wynalazcy i konstruktora sir Clive’a Sinclaira, a także zastanawiają się nad przyszłością benzyny. Wśród recenzowanych modeli samochodów znajduje się Maserati MC20 czy Rivian R1T - w testowaniu prezenterom towarzyszy dobrze znany organom ścigania tajemniczy kierowca - The Stig (więcej tutaj).

Jak zapewnia nadawca, program „Top Gear” jest pozycją atrakcyjną także dla wszystkich tych, którzy nie interesują się motoryzacją (więcej tutaj).

- W najlepszym wydaniu „Top Gear” przyciąga ludzi, którzy nie lubią samochodów i myślę, że postaraliśmy się, żeby tak było także w tym sezonie. Nasze szalone przygody przeplatają się z  fragmentami na serio, kiedy testujemy samochody. Trochę rygoru pozwala w odpowiednim momencie pozwolić sobie na wygłupy. W nowej serii pochylamy się nad paliwami alternatywnymi, samochodami elektrycznymi i przyszłością motoryzacyjnego świata. Testujemy na drodze Lotusa i Maserati. Staramy się dociec prawdy o wszystkim, co pokazujemy na ekranie. Dopiero kiedy dotrzemy do sedna, pozwalamy sobie na wycieczkę na Florydę czy wyścigi w błocie

- przekonuje Chris Harris.


Pierwszy z odcinków 32. sezonu programu „Top Gear” wyemitowany zostanie premierowo w niedzielę, 26 czerwca br. o godzinie 22:00 w kanale BBC Brit (więcej tutaj).
 
Andrew Flintoff „Freddie” i samochód Rover Metro w programie „Top Gear”, foto: Will Douglas/BBC Studios
Andrew Flintoff „Freddie” i samochód Rover Metro w programie „Top Gear”, foto: Will Douglas/BBC Studios


„Top Gear” - sezon 32., emisja w niedziele (od 26 czerwca 2022 roku) o godz. 22:00 w BBC Brit. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...