reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telpol/Joy TV powiększa sportową ofertę Canal+

dodano: 2022-06-07 06:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telpol/satkurier.pl

Canal+ Sport 3 Canal+ Sport 4 nc+ Firma Telpol z Chorzowa, operator cyfrowej telewizji Joy TV, poinformowała o poszerzeniu oferty o kolejne stacje z portfolio spółki Canal+ Polska, której udziałowcami są Groupe Canal+, TVN Media (Warner Bros. Discovery) i Liberty Global Ventures Holding B.V. - Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD. Kanały te są dostępne dla abonentów w pakietach dodatkowych Canal+ Prestige i Canal + Select.

Canal+ Sport 3 Canal+ Sport 4 PKO Ekstraklasa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacje Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD rozpoczęły nadawanie w 2019 roku. Dodajmy, iż start Canal+ Sport 3 nie był debiutem stacji pod tą marką w Polsce. W 2010 roku kanał pod taką właśnie nazwą zadebiutował już w naszym kraju. W tym samym roku, na wniosek nadawcy, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) zmieniła nazwę tej stacji na Canal+ Gol, a w 2011 roku na Canal+ Weekend (jednocześnie zmieniając Canal+ Sport 2 w Canal+ Gol, w 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru tego programu z wyspecjalizowanego na uniwersalny i zmiana nazwy programu z Canal+ Gol na Canal+ Family 2, a w 2015 roku na Canal+ 1 - stacja pod tą marką nadaje do dziś). W 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru programu (z wyspecjalizowanego sportowego na uniwersalny) i kolejna zmiana nazwy programu - tym razem na Canal+ Family. Stacja pod tą marką nadaje do dziś (więcej tutaj). W ramówkach Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD widzowie znajdą transmisje meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy i magazyny poświęcone tym piłkarskim rozgrywkom (więcej tutaj).

Nadawcą Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD jest spółka Canal+ Polska, której udziałowcami są Groupe Canal+, TVN Media (Warner Bros. Discovery) i Liberty Global Ventures Holding B.V. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...