reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telpol/Joy TV powiększa sportową ofertę Canal+

dodano: 2022-06-07 06:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telpol/satkurier.pl

Canal+ Sport 3 Canal+ Sport 4 nc+ Firma Telpol z Chorzowa, operator cyfrowej telewizji Joy TV, poinformowała o poszerzeniu oferty o kolejne stacje z portfolio spółki Canal+ Polska, której udziałowcami są Groupe Canal+, TVN Media (Warner Bros. Discovery) i Liberty Global Ventures Holding B.V. - Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD. Kanały te są dostępne dla abonentów w pakietach dodatkowych Canal+ Prestige i Canal + Select.

Canal+ Sport 3 Canal+ Sport 4 PKO Ekstraklasa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacje Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD rozpoczęły nadawanie w 2019 roku. Dodajmy, iż start Canal+ Sport 3 nie był debiutem stacji pod tą marką w Polsce. W 2010 roku kanał pod taką właśnie nazwą zadebiutował już w naszym kraju. W tym samym roku, na wniosek nadawcy, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) zmieniła nazwę tej stacji na Canal+ Gol, a w 2011 roku na Canal+ Weekend (jednocześnie zmieniając Canal+ Sport 2 w Canal+ Gol, w 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru tego programu z wyspecjalizowanego na uniwersalny i zmiana nazwy programu z Canal+ Gol na Canal+ Family 2, a w 2015 roku na Canal+ 1 - stacja pod tą marką nadaje do dziś). W 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru programu (z wyspecjalizowanego sportowego na uniwersalny) i kolejna zmiana nazwy programu - tym razem na Canal+ Family. Stacja pod tą marką nadaje do dziś (więcej tutaj). W ramówkach Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD widzowie znajdą transmisje meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy i magazyny poświęcone tym piłkarskim rozgrywkom (więcej tutaj).

Nadawcą Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD jest spółka Canal+ Polska, której udziałowcami są Groupe Canal+, TVN Media (Warner Bros. Discovery) i Liberty Global Ventures Holding B.V. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...