reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-31 - 2023-02-01

Rainbow Six V4 Masters w kanale Polsat Games

dodano: 2022-06-08 07:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Frenzy

Rainbow Six V4 Masters 2022 W czwartek, 9 czerwca br. o godz. 18:00 wystartuje regionalny turniej „Rainbow Six Siege” - Rainbow Six V4 Masters 2022, w którym udział wezmą formacje z Polski, Węgier, Czech i Słowacji. Za produkcję turnieju odpowiedzialna będzie firma Frenzy, która zadba m.in. o identyfikację wizualną, transmisję w języku polskim i produkcję sygnału dla rynków czeskiego i węgierskiego. Cały turniej, a także polski komentarz, będzie realizowany ze studia kanału Polsat Games. Gospodarzem turnieju jest polski oddział Ubisoft Entertainment. Drużyny walczyć będą o tytuł mistrza Grupy Wyszehradzkiej i miejsce w European Challenger League. Transmisje pokaże także serwis Twitch (Watch Party).

Rainbow Six V4 Masters 2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gospodarzem turnieju jest polski oddział Ubisoft Entertainment, a udział w nim wezmą drużyny z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Osiem drużyn będzie walczyć o tytuł mistrza Grupy Wyszehradzkiej i miejsce w European Challenger League. Pula nagród w nowym formacie rozgrywek została zwiększona do 22 000 euro. 

- Od dłuższego czasu wspieramy rynki Europy Środkowo-Wschodniej, umożliwiając zarówno organizację licencjonowanych turniejów, jak i pozwalając na oglądanie globalnych rozgrywek w rodzimym języku. Cieszymy się, że po raz kolejny naszym partnerem w realizacji tych ambitnych projektów, takich jak turniej V4 Masters 2022, jest firma Frenzy. Gwarantują oni światowy poziom w dziedzinie produkcji i transmisji wydarzeń esportowych

- powiedział Kamil Ściana, brand manager na Europę Środkową i Wschodnią w Ubisoft.


Zmiana formatu rozgrywek i rozszerzenie turnieju na kraje Grupy Wyszehradzkiej, sprawiły że przed firmą Frenzy postawiono nowe zadania, które zakładają między innymi produkcję sygnału dla języków czeskiego i węgierskiego. Frenzy zadba również o transmisję turnieju w języku polskim, identyfikację wizualną, projektowanie graficzne i motion design. Transmisja z turnieju będzie realizowana ze studia kanału Polsat Games.

- Frenzy z roku na rok realizuje coraz bardziej złożone projekty nie tylko na rynku polskim, ale także w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze zaplecze techniczne i organizacyjne pozwala nam na produkcję praktycznie dowolnych rozgrywek esportowych, czego przykładem jest regionalny turniej V4 Masters, czy trwająca właśnie Ultraliga

- skomentował Marcin Kilar, dyrektor zarządzający Frenzy.


W tym roku, po raz pierwszy, transmisje będzie można oglądać już nie tylko w języku polskim w telewizji Polsat Games oraz online na Twitchu, ale także w języku węgierskim na oficjalnym kanale na Twitchu oraz w języku czeskim na Twitchu w ramach programu Watch Party (więcej tutaj).

Plan transmisji:

Od 9 czerwca (czwartki)
18:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters 2022, Polsat Games

Od 12 czerwca (niedziele)
18:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters 2022, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...