reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fajna Polska” 7 w kanałach TVP Polonia i TVP HD

dodano: 2022-06-08 17:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Polonia „Fajna Polska” W niedzielę, 12 czerwca br. godz. 15:15 w kanale TVP Polonia, a w kolejnych dniach w stacji TVP HD, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 7. sezonu polskiego programu „Fajna Polska”. Jak zapowiada nadawca, gospodarze programu - Paulina Drażba-Kamińska, Przemysław Toczek i dziennikarze TVP3 - m.in. Paulina Rubczak z TVP3 Bydgoszcz, zabiorą widzów w podróż po najpiękniejszych zakątkach naszego kraju. Wystąpią Karolina Lizer, Maja Hyży, Piotr Restecki, Leszek Możdżer i Vox. Widzowie poznają także kulisy powstawania filmu „Nóż w wodzie” czy filmu i serialu „Kamerdyner”.

TVP Polonia „Fajna Polska”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP po raz siódmy zaprasza widzów w podróż po Polsce. Paulina Drażba-Kamińska i Przemysław Toczek odwiedzą dziennikarzy z ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej, którzy oprowadzą ich po swoich regionach.

Oprócz atrakcyjnych miejsc i fascynujących historii ich mieszkańców na widzów czekają filmowe ciekawostki - kulisy powstawania „Kamerdynera” (więcej tutaj) czy „Noża w wodzie” (więcej tutaj i tutaj), jak również spotkania z muzykami: kompozytorem Leszkiem Możdżerem, zespołem Vox, wokalistkami Karoliną Lizer i Mają Hyży, czy gitarzystą i kompozytorem Piotrem Resteckim. Podczas podróży po Polsce prowadzący spotkają również ludzi ze światów kultury i sportu, odwiedzą historyczne obiekty i skosztują regionalnej kuchni. Letnia seria „Fajnej Polski” zacznie się od wizyty na Kaszubach. Widzowie odwiedzą również m. in.: mazurskie kurorty, Podkarpacie oraz Lubelszczyznę. Wakacyjna wędrówka z kamerami „Fajnej Polski” zakończy się na Warmii.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Leszek Możdżer, Przemysław Toczek i Paulina Rubczak w programie „Fajna Polska”, foto: TVP
Leszek Możdżer, Przemysław Toczek i Paulina Rubczak w programie „Fajna Polska”, foto: TVP


„Fajna Polska” - sezon 7., emisja w niedziele (od 12 czerwca 2022 roku) o godz. 15:15 w kanale TVP Polonia. Program ten będą mogli również oglądać widzowie stacji TVP HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...