reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO z serialem na podstawie gry „The Last of Us”

dodano: 2022-06-10 10:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: HBO Max

The Last of Us SPT HBO opublikowało nowe zdjęcie z Bellą Ramsey i Pedro Pascalem z nadchodzącej produkcji HBO „The Last of Us”. Do obsady dołączyli Ashley Johnson i Troy Baker, którzy wcześniej użyczali głosu bohaterom znanej na całym świecie gry wideo. W serialu będą odtwórcami innych ról niż ich postaci z gry.

HBO/SPT
The Last of Us HBO SPT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas Summer Game Fest, Neil Druckmann, wiceprezes Naughty Dog i współtwórca, producent, scenarzysta i reżyser serialu HBO „The Last of Us”, zaprezentował nowe zdjęcie z nadchodzącej produkcji z Pedro Pascalem jako Joelem i Bellą Ramsey jako Ellie.

Do Druckmanna na scenie dołączyli Ashley Johnson i Troy Baker, którzy użyczyli głosu Ellie i Joelowi w grach wideo „The Last of Us” i „The Last of Us II”. Johnson i Baker ogłosili, że pojawią się w serialu HBO „The Last of Us”, grając inne postacie niż te, którym użyczyli głosu w grach.
Johnson i Baker dołączają do wcześniej ogłoszonych członków obsady Belli Ramsey, Pedro Pascala, Gabriela Luny, Merle Dandridge, Nico Parkera, Murraya Bartletta, Nicka Offermana, Jeffreya Pierce’a i Anny Torv.

Serial będzie oparty na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo „The Last of Us”, opracowanej przez Naughty Dog dla platform Playstation®. Historia rozgrywa się dwadzieścia lat po zniszczeniu współczesnej cywilizacji. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu Ellie, 14-letniej dziewczynki z opresyjnej strefy kwarantanny. To, co zaczyna się jako szybka robota, wkrótce staje się brutalną, rozdzierającą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych, w której to wyprawie mogą polegać wyłącznie na sobie, by przetrwać.

Współtwórcami, producentami wykonawczymi, scenarzystami i reżyserami są Neil Druckmann i Craig Mazin. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam. Reżyserami serialu są Kantemir Balagov, Jasmila Žbanić, Ali Abbasi, Peter Hoar, Jeremy Webb i Liza Johnson. „The Last of Us” jest koprodukcją z Sony Pictures Television. Producentami są PlayStation Productions, Word Games, The Mighty Mint oraz Naughty Dog.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...