reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będą nowe kanały - TelevizeHBin i Oki-TV

dodano: 2022-06-09 14:55
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

TelevizeHBin czeski kanał logo 360px Na czeskim rynku mogą pojawić się 2 nowe kanały telewizyjne. Na ostatnim 9. posiedzeniu, które odbyło się 7 lipca 2022 r., czeski regulator mediów RRTV (Rada Radiofonii i Telewizji) podjął decyzję o przyznaniu dwóch nowych koncesji na nadawanie stacji telewizyjnych o nazwie TelevizeHBin i Oki-TV.

TelevizeHBin
TelevizeHBin czeski kanał 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TelevizeHBin będzie obsługiwany przez zespół o tej samej nazwie z Havlíčkův Brod. Zgodnie z warunkami licencji będzie to stacja telewizyjna skoncentrowana na wiadomościach i dokumentach. Stacja będzie nadawała 24 godziny na dobę w Havlíčkův Brod u lokalnych operatorów kablowych. Licencja jest ważna 12 lat.

Praska firma DBM Media Group może uruchomić kanał o nazwie Oki-TV.
Będzie to pełnoformatowy kanał emitowany 24 godziny na dobę za pośrednictwem specjalnych systemów transmisji (Internet). Głównym językiem audycji będzie język ukraiński. Stacja dostępna jest na terenie Czech, Słowacji, Niemiec, Węgier, Polski, Włoch, Austrii, Francji i Ukrainy. W tym przypadku licencja też jest ważna przez 12 lat.

RRTV informuje również swoich odpowiedników ze Słowacji, Niemiec, Węgier, Polski, Włoch, Austrii i Francji, że kanał Oki-TV z czeską koncesją na nadawanie może być nadawany na ich terytorium.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...