reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„UFO: wojskowe biuro śledcze” w lipcu w History2

dodano: 2022-06-12 10:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

History2 „UFO: wojskowe biuro śledcze” W lipcu br. kanał History2 poleca swoim widzom szczególnie amerykański program „UFO: wojskowe biuro śledcze” („Unidentified: Inside America's UFO Investigation”). Odcinki 1. sezonu będą emitowane w poniedziałki, od 4 lipca br., o godz. 21:00. 1. seria składa się z 6 odcinków.

History2 „UFO: wojskowe biuro śledcze”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W grudniu 2017 roku „New York Times” opublikował artykuł ujawniający tajemniczy program Pentagonu poświęcony Unidentified Flying Object (UFO) - „Program identyfikacji zaawansowanych zagrożeń lotniczych” („Advanced Aerospace Threat Identification Program”/„AATIP”). W zaprezentowanej rozmowie były pracownik wywiadu wojskowego i agent specjalny, Luis Elizondo, potwierdził istnienie tajnego projektu rządowego.

Materiał prasowy przykuł uwagę całego świata. „Program identyfikacji zaawansowanych zagrożeń lotniczych”, uprzednio prowadzony przez Luisa Elizondo, powstał z myślą o badaniu „Niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych” („Unidentified Aerial Phenomena”/„UAP”), w tym licznych nagrań filmowych dokumentujących te zdarzenia, z których trzy zostały upublicznione w 2017 roku. Luis Elizondo zrezygnował z pełnionej funkcji, po tym jak poinformował rząd, że „Unidentified Aerial Phenomena” mogą stanowić zagrożenie bezpieczeństwa narodowego, a nie podejmuje się wystarczających kroków, by zapobiec potencjalnemu atakowi.

W sześcioodcinkowym serialu Luis Elizondo po raz pierwszy rozmawia na ten temat z Tomem De Longe, współtwórcą i prezesem To The Stars Academy, oraz Chrisem Mellonem, byłym zastępcą amerykańskiego sekretarza do spraw obrony i wywiadu. Jak zapowiada nadawca, ujawnia istnienie licznych, niezwykłych i prowokujących pytania zdarzeń, a także rozpoczyna fascynujące śledztwo, które zaintryguje szerokie rzesze widzów żądnych nowych informacji i odpowiedzi na nurtujące ich pytania. „UFO: Wojskowe biuro śledcze” ujawni autentyczne dowody i nagrania filmowe, przedstawi też wywiady ze świadkami i byłymi wojskowymi, którzy w tej sprawie nigdy wcześniej nie zabierali głosu. Zaprezentuje też technologie, jakie kryją się za tymi nieznanymi zjawiskami na niebie (więcej tutaj).

„UFO: wojskowe biuro śledcze” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 4 lipca 2022 roku) o godz. 21:00 w History2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...