reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacje z Rock Radiem

dodano: 2022-06-13 07:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Rock Radio (Agora) patronuje wybranym rockowym wydarzeniom tego lata w Polsce („Dni Ursynowa”, „Charlotta Rock Festiwal”, „Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition”, „Festiwal Zew się Budzi” i „Czochraj Bobra”) i po raz 2. organizuje w wakacje „Festiwal klasyki rocka” . Słuchacze stacji mogą znaleźć informacje na temat nadchodzących imprez na stronie internetowej rockradio.pl oraz na antenie w audycji „Rock Radio na trawie” nadawanej codziennie po godzinie 20:00. Pojawi się także specjalne wydanie programu „Powstanie Rock Radia”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lato 2022 roku w ofercie Rock Radia:

W czerwcu br. rozpoczął się kolejny etap konkursu Rock Radia „Festiwal klasyki rocka”. Jak zapowiada nadawca, to szansa dla początkujących artystów na wejście z przytupem na polską scenę rockową. Udział w konkursie biorą zespoły grające rocka, które będą mogły zadebiutować na antenie radiowej i powalczyć o nagrodę główną - 10 000 zł i możliwość nagrania płyty w Akademii Rocka. Obecnie, do czwartku, 30 czerwca br., trwa głosowanie słuchaczy na „Najlepszy cover klasyki rocka”, które wyłoni 8 półfinalistów spośród wszystkich zgłoszonych składów. Kolejną częścią konkursu będą koncerty „na żywo” w Hard Rock Cafe w Warszawie odbywające się w każdy wakacyjny piątek, zakończone głosowaniem na jeden „Najlepszy zespół”. Finał „Festiwalu klasyki rocka” „na żywo” zaplanowany jest na wrzesień br. (więcej tutaj)

Oprócz tego Rock Radio będzie zaangażowane jako patron i partner w festiwale oraz koncerty odbywające się tego lata w całej Polsce.

W weekend 10-11 czerwca br. pod Kopą Cwila w Warszawie organizowane po raz 25. „Dni Ursynowa” poprowadzili Małgorzata Kierat i Jan Bajorek z Rock Radia. W piątek (10 czerwca br.) gwiazdą wieczoru był Kult, a w sobotę (11 czerwca br.) na scenie pojawili się m.in. Tomasz Organek, Happysad i Luxtorpeda. Rock Radio zaprosiło wszystkich do swojego stoiska i na relacje z imprezy na antenie.

W niedzielę, 12 czerwca br. w Dolinie Charlotty odbył się „Charlotta Rock Festiwal”, podczas którego wystąpili Daria Zawiałow, Łukasz Mróz „Mrozu”, Jakub Karaś i Piotr Rogucki. Tam też pojawiło się Rock Radio. Druga odsłona festiwalu zaplanowana jest na niedzielę, 17 lipca br., a na scenie zagrają wówczas Natalia Przybysz, Krzysztof Zalewski, Andrzej Smolik i Kev Fox.

Rock Radio objęło również swoim patronatem „Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition”, który odbędzie się w piątek i sobotę, 17 i 18 czerwca br. w Łazienkach Królewskich w Warszawie przy ulicy Myśliwieckiej 1. Widzowie zobaczą m.in. występy Moniki Brodki, Darii Zawiałow i Marii Peszek. Rock Radio zaprasza uczestników imprezy do swojej strefy z leżakami oraz na spotkanie z dziennikarzami stacji, którzy będą prowadzić relacje z festiwalu na antenie Rock Radia. Dwudniowe karnety można wygrać, słuchając Rock Radia (więcej tutaj).

Na ostatni weekend czerwca br. Rock Radio zaprasza fanów rocka w Bieszczady, gdzie w dniach 24-27 czerwca odbędzie się „Festiwal Zew się Budzi”. Cztery dni rockowych emocji zapewnią m.in. Maria Peszek, Zygmunt Staszczyk „Muniek”, KSU, Pidżama Porno i Voo Voo. W poniedziałek, 27 czerwca od godziny 6:00 Jan Bajorek prosto z festiwalu poprowadzi poranny program „Powstanie Rock Radia” (więcej tutaj). W trzecim dniu festiwalu, pod hasłem „Zew klasyki rocka”, na scenie wystąpią coverowe kapele. Jak zapowiada nadawca, w ich repertuarze znajdą się największe hity rockowych legend w eksperckim wydaniu. Czterodniowe karnety na „Festiwal Zew się Budzi” można zdobyć tylko w Rock Radiu.

Natomiast w trzeci weekend lipca br. Rock Radio pojawi się na festiwalu „Czochraj Bobra” w Namysłowie pod Opolem, gdzie w dniach 14-17 lipca o rozrywkę zadbają 3 sceny - „Duża”, „Mała” i reaktywowana scena „DubPunk”. Wystąpią na nich m.in. Kazimierz Staszewski „Kazik”, Guano Apes, Alestorm, Zion Train, Vavamuffin, Koniec Świata, Vader, Booze & Glory oraz Sexbomba.

Na wszystkie imprezy pod patronatem Rock Radia redakcja rozgłośni rozdaje bilety słuchaczom codziennie w audycji „Rock Radio na trawie” po godzinie 20:00 (więcej tutaj).

„Festiwal klasyki rocka” oraz audycję „Rock Radio na trawie” wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook (więcej tutaj).
 
Rockowe wakacje z Rock Radiem. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rockowe wakacje z Rock Radiem. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...