reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SkyShowtime buduje zespół menedżerów

dodano: 2022-06-13 11:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SkyShowtime

SkyShowtime Na koniec 2022 roku w ponad 20 europejskich krajach, w tym Polsce, wystartuje SkyShowtime. Prezes firmy, Monty Sarhan, ogłosił 13 czerwca br. trzy kluczowe nominacje do rozbudowującego się zespołu kierowniczego nowej platformy streamingowej. SkyShowtime będzie oferować filmy i seriale, w tym premiery telewizyjne kinowych hitów wytwórni Paramount i Universal, nowe seriale od Showtime, Paramount+, Sky Studios i Peacock, jak również programy lokalne oraz programy dla dzieci i familijne od Nickelodeon, DreamWorks i Illumination. Szeroka oferta serwisu ma obejmować wszystkie gatunki i uwzględniać różne grupy odbiorców.

SkyShowtime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Docelowo platforma streamignowa SkyShowtime będzie dostępna w następujących krajach: Albania, Andora, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Węgry, Kosowo, Czarnogóra, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania i Szwecja.

Do zespołu kierowniczego SkyShowtime dołączą: Jon Farrar jako szef działu programowego, Raquel Berzosa jako regionalna dyrektor generalna na Półwysep Iberyjski i Richard Thurston jako dyrektor ds. zasobów ludzkich.
 
Richard Thurston, Jon Farrar i Raquel Berzosa

Richard Thurston obejmie w SkyShowtime rolę dyrektora ds. zasobów ludzkich. Pokieruje zespołem HR i będzie wspierał zespół kierowniczy w budowaniu integrującej, prężnie działającej kultury firmy. Poprzednio zajmował stanowiska w Sky, a także BBC i ITV.

Jon Farrar przechodzi do SkyShowtime z BBC Studios. W nowym miejscu będzie odpowiedzialny za strategię programową, nadzór nad jakością treści ze studiów partnerskich oraz budowanie światowej klasy zespołu tworzącego program platformy. Farrar będzie również kierował działami: zakupów, planowania i redakcyjnym oraz operacyjnym.

Raquel Berzosa została mianowana regionalną dyrektor generalną na Półwysep Iberyjski. Będzie odpowiedzialna za rozwój SkyShowtime w Hiszpanii i Portugalii, budowanie i kierowanie regionalną grupą dystrybucji i partnerstwa, a także nadzorowanie marketingu i treści w tej części kontynentu. Wraz z nominacją Berzosy, SkyShowtime skompletowało zespół kierownictwa regionalnego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...