reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„wNieboGłosy 2022” - koncert w EWTN Polska

dodano: 2022-06-15 17:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II/satkurier.pl

EWTN Polska „wNieboGłosy” W czwartek, 16 czerwca 2022 roku w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa, czyli w Boże Ciało, o godz. 19:30 na placu Wolności we Wrocławiu odbędzie się koncert uwielbienia „wNieboGłosy”, którego organizatorem jest archidiecezja wrocławska, we współpracy z Fundacją Młodzi Młodym oraz wspólnotami katolickimi. Transmisję z tego wydarzenia zapowiada kanał EWTN Polska.

EWTN Polska „wNieboGłosy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiadają organizatorzy, „wNieboGłosy” to wyjątkowe spotkanie łączące w sobie modlitwę i koncert. Stanowi muzyczne uwielbienie i jedocześnie dziękczynienie, które wyśpiewane będzie na placu Wolności we Wrocławiu.

Jak zapowiadają organizatorzy, intensywne przygotowania do koncertu trwają od kilku tygodniu - ponad 60 chórzystów trenuje podczas profesjonalnych warsztatów, aby w uroczystość Bożego Ciała z głębi wrocławskich serc wyśpiewać Bogu chwałę i dziękczynienie. Na scenie wystąpią orkiestra, chór i zespół wNieboGłosy oraz N.O.E. Chórzystów poprowadzą Sara Nestorowicz, Diana Pradella i Natalia Koza, a orkiestrę Artur Koza. Podczas koncertu widzowie wspólnie będą mogli zaśpiewać znane pieśni w nowych aranżacjach Daniela Pradelli. 

Koncert współorganizują wrocławskie wspólnoty katolickie, a wydarzeniu patronuje arcybiskup Józef Kupny, metropolita wrocławski. Inicjatorem jest ksiądz Piotr Wawrzynek, który wraz z zespołem wolontariuszy „wNieboGłosów” już od jesieni rozpoczyna przygotowania.

„wNieboGłosy 2022” - transmisja w czwartek, 16 czerwca 2022 roku o godz. 19:30 w kanale EWTN Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...