reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyborcza.pl z podcastem „Zdrowa rozmowa”

dodano: 2022-06-15 19:47 | aktualizacja: 2022-06-16 13:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

wyborcza.pl „Zdrowa rozmowa” W środę, 15 czerwca 2022 roku swoją premierę będzie mieć podcast wyborcza.pl (Agora) poświęcony tematyce zdrowotnej. Odcinki „Zdrowej rozmowy”, których autorkami są Katarzyna Staszak i Margit Kossobudzka, ukazywać się będą co tydzień. Jak zapowiadają twórcy, dziennikarki działu „Nauka i zdrowie” dziennika „Gazeta Wyborcza” merytorycznie, ale w przystępny sposób i z odpowiednią dawką humoru podejmą tematy ważne oraz te, o które chcielibyśmy zapytać lekarza, ale nie mieliśmy odwagi. Audycji będzie można słuchać na stronach internetowych wyborcza.pl i tokfm.pl (Radio Tok FM), a także na platformach Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i YouTube.

wyborcza.pl „Zdrowa rozmowa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Zdrowa rozmowa” to podcast z misją. W myśl starej zasady „lepiej zapobiegać, niż leczyć” częściej będzie w nim można usłyszeć o stylu życia niż o chorobach. Prowadzące oddzielą prawdę od fikcji, porozmawiają z ekspertami, a także pomogą odbiorcom znaleźć drogę do zdrowia w gąszczu skomplikowanych, często sprzecznych porad medycznych.

Słuchacze pierwszego odcinka programu dowiedzą się, jak dożyć w zdrowiu stu lat. W kolejnych częściach serii Katarzyna Staszak i Margit Kossobudzka sprawdzą natomiast, czy można mieć alergię na komary i być otyłym bez nadwagi, ile godzin dziennie powinniśmy spać oraz jak w tani sposób poprawić wygląd skóry.

Producentkami podcastu są Urszula Pieczek i Julia Radziwiłł.

Premiera podcastu „Zdrowa rozmowa” nastąpi w środę, 15 czerwca 2022 roku. Audycji będzie można słuchać na stronie internetowej wyborcza.pl, a także - bezpłatnie - na platformach Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i YouTube oraz na stronie internetowej tokfm.pl. Nowe odcinki pojawiać się będą w każdą środę o godzinie 6:00.
 
Autorkami podcastu „Zdrowa rozmowa” są Margit Kossobudzka i Katarzyna Staszak, foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Wyborcza.pl
Autorkami podcastu „Zdrowa rozmowa” są Margit Kossobudzka i Katarzyna Staszak, foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Wyborcza.pl


„Zdrowa rozmowa” - sezon 1., premiery w środy (od 15 czerwca 2022 roku) o godz. 6:00 na stronach internetowych wyvborcza.pl i tokfm.pl oraz w serwisach Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i YouTube.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...