reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tomek i przyjaciele” 25 w stacji Boomerang

dodano: 2022-06-15 21:06 | aktualizacja: 2022-06-16 16:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Boomerang Puls 2 MiniMini+ CBeebies Polsat JimJam „Tomek i przyjaciele” Jeszcze więcej przygód lokomotyw. Premierowe odcinki 25. sezonu brytyjskiego serialu animowanego „Tomek i przyjaciele” („Thomas and Friends”) w kanale Boomerang. Stacja zaprasza na premierę nieemitowanych wcześniej epizodów serialu „Tomek i przyjaciele”. Najmłodsi widzowie poznali już nowe przyjaciółki głównego bohatera, takie jak Kamcia czy Sandra. Towarzyszą mu też znani z poprzednich edycji Piotruś i Nia. Wesołe lokomotywy wciąż mieszkają na wyspie Sodor. Premiera kolejnych odcinków odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca br. o godz. 15:00 w kanale Boomerang. Wcześniejsze serie emitują obecnie stacje Puls 2, MiniMini+, CBeebies i Polsat JimJam.

Boomerang Puls 2 MiniMini+ CBeebies Polsat JimJam „Tomek i przyjaciele”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przygody Tomka i jego przyjaciół są ekscytujące. Czy można zrobić coś, by uczynić je jeszcze ciekawszymi? Tak. Jak zapewnia nadawca, trzeba wymyślić nowe piosenki. Bohaterowie umilają sobie nimi bliskie i dalekie wyprawy torami całego świata. Żartobliwe, wpadające w ucho utwory pozwalają małym widzom lepiej poznać postaci i ich przeżycia. Kiedy podczas premierowych odcinków Tomek razem z Kamcią wybiorą się na wyprawę na drugi koniec tęczy, wymyślą piosenkę, dzięki której ich podróż będzie weselsza. Widzowie mogą dołączyć do nich, żeby wspólnie sprawdzić, co znajdzie się na skraju tego barwnego łuku.

W pozostałych odcinkach na publiczność czekają także przygody z udziałem innych bohaterów. Na wyspie Sodor odbędzie się coroczna parada. Zadaniem Nii będzie dostarczenie na nią wielkiego balonu, ale przez wiatr ozdoba odleci. Tomek i inne lokomotywy będą musiały pomóc jej w zdobyciu utraconego balonu, a to wymagać będzie nie lada kreatywności. Lokomotywy będą przygotowywać się też na wielki festiwal pociągów. Piotruś otrzyma zadanie dostarczenia każdej lokomotywie jej osobistej flagi. Ale podekscytowany bohater spowoduje małe zamieszanie i pomyli flagę Nii. Tomek wkroczy do akcji, by wspomóc przyjaciela w odkręcaniu całego zamieszania (więcej tutaj).

„Tomek i przyjaciele” - sezon 25., nowe odcinki, emisja codziennie (od 20 czerwca 2022 roku) o godz. 15:00 w kanale Boomerang. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Boomerang, Puls 2, MiniMini+, CBeebies i Polsat JimJam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...