reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skylink z logo Canal+ Sport jak w Polsce

dodano: 2022-06-16 12:11 | aktualizacja: 2022-06-16 13:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz

Premier League Skylink canal plus czechy 360px Platforma Skylink wprowadza logo CANAL+ Sport - podobne do tego znanego w CANAL+ Polska - wszystko przy okazji nowego sezonu angielskiej Premier League - jest też nowy cennik. Do rozpoczęcia nowego sezonu angielskich rozgrywek najwyższej klasy piłkarskiej zostało jeszcze 7 tygodni, ale już teraz widać, że kibice w Czechach i na Słowacji mają na co czekać (niestety CANAL+ Polska utracił prawa od tego sezonu Premier League na rzecz usługi streamingowej Viaplay). Po raz pierwszy czescy i słowaccy widzowie będą mogli obejrzeć na żywo wszystkie 380 meczów tego sezonu Premier League. Znamy cennik!

CANAL+/Skylink
Premier League Skylink canal plus czechy 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premier League w Czechach i na Słowacji będzie transmitowana wyłącznie w nowym kanale CANAL+ Sport, wspieranym przez CANAL+ Luxembourg, który obsługuje platformy telewizyjne Skylink i freeSAT. Najwyższy możliwy poziom produkcji zapewni połączenie czesko-słowackiego zespołu doświadczonych fachowców i wieloletniego doświadczenia wraz z zapleczem technologicznym grupy CANAL+, zwłaszcza we Francji i w Polsce.

Oprócz pełnego zestawu transmisji na żywo z wysokiej jakości komentarzem w języku czeskim lub słowackim, transmisji konferencyjnych z równoległych meczów i tradycyjnych studiów meczowych, widzowie mogą również spodziewać się dużej liczby programów towarzyszących, regularnego cotygodniowego talk-show z oceną rundy lub magazyn poświęcony popularnym wirtualnym rozgrywkom Fantasy Premier League.

Od 1 sierpnia CANAL+ Sport będzie częścią oferty platformy Skylink i freeSAT na satelicie Astra 23,5°E, z wykorzystaniem aplikacji Skylink Live TV, w tym dostępu do wszystkich jednocześnie rozgrywanych meczów i transmisji konferencji. Dostępność u innych operatorów jest nadal niejasna.

- Naszym celem jest prezentacja premium, ale jednocześnie szeroko dostępnego kanału sportowego, dlatego negocjujemy ze wszystkimi liczącymi się czeskimi i słowackimi operatorami. Jeśli uda nam się uzgodnić warunki w poszczególnych przypadkach, klient końcowy będzie mógł oglądać angielską Premier League w ramach swojej bieżącej usługi bez konieczności zmiany lub zakupu czegokolwiek. Jednocześnie jednak liczymy na wariant oferty bezpośredniej dla widzów, których program telewizyjny nie będzie miał w ofercie naszego kanału

– powiedział Ladislav Řeháček,

 
Znajomy layout Premier League z logo CANAL+ Sport?  fot. Skylink

Stacja CANAL+ Sport w nowym pakiecie Kombi+
Kanał CANAL+ Sport zostanie włączony do nowej oferty Kombi+ w platformach Skylink i freeSAT, których miesięczna opłata rozpocznie się od kwoty 349 CZK w Czechach i 13,90 euro w Słowacji - równowartość 66 zł/mc (za telewizję internetową) - wszystko to już od 1 sierpnia 2022 r., choć sam CANAL+ Sport ruszy 5 sierpnia 2022 r. W tym samym pakiecie znajdują się również inne kanały sportowe, w tym Sport1 i Sport2, które docenią nie tylko kibice piłki nożnej, ale także Formuły 1.

Dostęp do CANAL+ Sport także osobno - za ile?
Aby oglądać CANAL+ Sport będzie można zapłacić osobno 189 CZK/mc w Czechach lub 7,90 euro/mc w Słowacji (około 36 zł/mc), w obu przypadkach z możliwością natychmiastowej rezygnacji i bez żadnych zobowiązań. Obie oferty można zamówić w lipcu w ramach przedsprzedaży lub powalczyć o 6-miesięczną bezpłatną subskrypcję na www.canalplussport.cz w Czechach i na www.canalplussport.sk w Słowacji.

CANAL+ nabył wyłączne prawa do transmisji angielskiej Premier League na kolejne 3 sezony.
Zamierza zaoferować widzom wszystkie 380 meczów, zarówno w nadchodzącym nowym liniowym programie CANAL+ Sport, który będzie dostępny na satelitę oraz w aplikacji OTT Skylink Live TV, jak i w programach dodatkowych, które będą działały dla poszczególnych meczów na platforma OTT operatora.

Źródło: parabola.cz  skylink.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...