reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Samochody w lipcu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2022-06-16 13:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W lipcu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Gruchoty - reaktywacja” (sezon 3.) i „Oko w oko z potworami” (sezon 2.), a w ramach pasma „Strefa turbo” takie produkcje jak „Łowcy samochodów z Australii”, „Klasyczne - elektryczne” i „Wraki - składaki z Las Vegas”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Gruchoty - reaktywacja” 3 („Flipping Bangers” 3)
emisja: od piątku, 1 lipca br. o 21:00

Gus Gregory i Will Trickett porzucili pracę zawodową, by zająć się handlem samochodami - i to takimi, których większość ludzi unika. Po dwóch sezonach programu (i 23 samochodach) wracają po więcej. Inwestują własne pieniądze, a ich celem jest podwojenie każdego wydanego funta. Teraz mają warsztat w nowym miejscu, gdyż z poprzedniego musieli się wynieść. Powodem wyprowadzki było to, że coraz bardziej irytowali sąsiadów. Nowy warsztat zbudowany jest ze starych kontenerów transportowych, z ciemną i wilgotną przyczepą kempingową oraz dwoma wygodnymi fotelami, które sprawiają, że Gus Gregory i Will Trickett czują się jak w domu. W każdym odcinku prezentują jeden samochód, od najgorszego Rolls-Royce'a w Wielkiej Brytanii po najpiękniejszego Triumpha Heralda, jakiego w życiu widzieli. Gus Gregory i Will Trickett są prawdziwymi fanami motoryzacji, wybierają niedrogie samochody, które im się spodobają, a potem ciężko nad nimi pracują. Czasami odnoszą sukcesy, czasami muszą pogodzić się z porażką, bo takie jest życie (więcej tutaj).

„Strefa turbo”:
emisja: w piątki (od 1 lipca br.) o 22:55
- Zapnij pasy - zachęca nadawca. W każdy piątkowy wieczór (od 1 lipca br.) kanał Polsat Viasat Explore zaprasza do „Strefy turbo” na maraton programów o łowcach samochodów, mechanikach i fanatykach motoryzacji. Od australijskiego outbacku („Łowcy samochodów z Australii”(więcej tutaj) po brytyjską prowincję („Klasyczne - elektryczne”(więcej tutaj) i amerykańskie Las Vegas („Wraki - składaki z Las Vegas”(więcej tutaj) - na całym świecie są ludzie podzielający pasję do samochodów i potrafiący zamieniać zardzewiałe wraki i dawno nieużywane pojazdy w samochody, którymi każdy może pochwalić się przed znajomymi.

„Oko w oko z potworami” 2 („Chasing Monsters” 2)
emisja: od soboty, 30 lipca br. o 21:00

W drugim sezonie programu Cyril Chauquet, ekstremalny poszukiwacz przygód, zabiera widzów jeszcze dalej i głębiej w świat tajemniczych i niebezpiecznych podwodnych stworzeń. Przemierza między innymi pełne piranii wody Amazonki, w których poszukuje tajemniczego drapieżnika, czy wody wokół Bahamów, gdzie nurkuje w towarzystwie żarłaczy tygrysich. Widzowie śledzą losy Cyrila Chauqueta, który odkrywa niesamowite stworzenia i bada odległe rejony świata, w których one żyją. Stara się także znajdować odpowiedzi na trudne pytania: Czy barakudy naprawdę atakują ludzi? Dlaczego jesiotry z Zatoki Meksykańskiej skaczą i ranią żeglarzy? Czy można uchronić przed wyginięciem ogromne rekiny i olbrzymie tuńczyki błękitnopłetwe? Z pomocą lokalnych ekspertów Cyril Chauquet odpowiada na te i inne pytania, przemierzając oceany, rzeki i jeziora całego świata w poszukiwaniu największych ryb, z jakimi kiedykolwiek miał do czynienia (więcej tutaj).
 
Twiggy Tallant w programie „Wraki - składaki z Las Vegas”, foto: Viasat World
Twiggy Tallant w programie „Wraki - składaki z Las Vegas”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...