reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-04 - 2022-07-05

Sport w polskiej TV 17.06.2022

dodano: 2022-06-16 17:06 | aktualizacja: 2022-06-18 11:19
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB siatkarek: Polska - USA. Transmisje live z PGE Ekstraligi w Eleven Sports i CANAL+ Sport 5. Satkurier.pl poleca też mecz Huberta Hurkacza podczas  ATP World Tour w Halle na kanale Polsat Sport News.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
1/4 finału
Daria Kasatkina - Maria Sakkari
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

13:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
1/4 finału
Belinda Bencic - Weronika Kudiermetowa

Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

15:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
1/4 finału
Karolina Pliskova - Cori Gauff
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz-Kostecka

17:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
1/4 finału
Ons Jabeur - Aliaksandra Sasnowicz
Komentarz: Bartosz Ignacikm Joanna Sakowicz-Kostecka

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - FC Barcelona
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski
 
Eleven Sports 1

18:00 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Motor Lublin - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski (studio od 17:30)
Komentarz: Marcin Musiał, Marcin Kuźbicki

20:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
ZOOleszcz GKM Grudziądz - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (studio od 19:45)
Komentarz: Michał Korościel, Tobiasz Musielak
 
Eleven Sports 2

20:00 Formuła 1: Grand Prix Kanady:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

23:00 Formuła 1: Grand Prix Kanady:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowenii:
Etap 3

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Belgii:
Etap 3
 
Polsat Sport

05:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska - USA

Komentarz: Marek Magiera, Joanna Kaczor-Bednarska

09:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Chiny - Kanada

11:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału

12:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału

13:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Japonia - Tajlandia

15:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Suisse:
Etap 6

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Niemcy - Włochy

23:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Serbia - Turcja

02:00 (pt/so) Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Holandia - Dominikana
 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn:
1/4 finału
Alejandro Davidovich Fokina - Botic Van De Zandschulp

15:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn:
1/4 finału 
Tommy Paul - Matteo Berrettini

17:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn:
1/4 finału
Ryan Peniston - Filip Krajinovic

19:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn:
1/4 finału
Emil Ruusuvuori - Marin Cilic


21:00 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału

22:00 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sporty walki: FEN 40: 
Cezary Oleksiejczuk - Kamil Kraska


 
Polsat Sport News

12:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
1/4 finału
Oscar Otte - Karen Chaczanow


14:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
1/4 finału
Danił Miedwiediew - Roberto Bautista-Agut

16:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
1/4 finału
Pablo Carreno-Busta – Nick Kyrgios

17:30 Tenis: ATP World Tour, Halle:
1/4 finału
Hubert Hurkacz - Felix Auger - Aliassime
 
Sportklub

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL:
Alba Berlin - Bayern Monachium
Komentarz: Piotr Wesołowicz

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - FC Barcelona
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP Sport

05:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska - USA
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska

16:30 Siatkówka plażowa kobiet: Plaża Open, Łódź:
Finał
Komentarz: Piotr Dębowski

17:45 Siatkówka plażowa mężczyzn: Plaża Open, Łódź:
Finał
Komentarz: Piotr Dębowski

20:00 Boks: PZB Suzuki Boxing Night 16:
Polska - Norwegia
Komentarz: Kacper Bartosiak, Albert Sosnowski
 
Viaplay

11:00 Krykiet: One Day International:
Holandia - Anglia

12:00 Pool: World Cup of Pool:
Dzień 4

13:30 Golf: US Open:
2. runda

17:00 Golf: US Open:
2. runda

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Häcken

18:00 Pool: World Cup of Pool:
Dzień 4

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cubs - Braves

00:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Orioles - Rays

01:00 (pt/so) Sporty walki: PFL 4:
Clay Collard - Alex Martinez

03:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Diamondbacks - Twins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...