reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telekarta: wszystkie kanały na nowym satelicie!

dodano: 2022-06-17 20:07 | aktualizacja: 2022-06-17 21:06
autor: RO | źródło: telekarta.tv

Telekarta Rosyjski operator platformy satelitarnej Telekarta informuje o udanym przeniesieniu wszystkich ponad 250 kanałów telewizyjnych na nowego satelitę Express-80 (80°E). Przypomnijmy, że grupa Orion zdecydowała się opuścić satelity Horizons 2 i Intelsat 15 (85,2°E) po tym, jak amerykański operator Intelsat przerwał transmisję kilku kanałów publicznej telewizji rosyjskiej VGTRK w ramach sankcji.

telekarta.tv
Telekarta - przestawianie anten na Express 80


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przejście na krajowego satelitę Express-80 (80°E) ma pozwolić na stabilną dystrybucję usług dla abonentów Telekarta. Operator przygotował szczegółowe instrukcje przestawienia anteny i odbiornika na drugą pozycję 80°E. Dostrojenie zestawu odbiorczego jest bardzo proste, a abonenci, którzy zrobią to możliwie najszybciej, otrzymają szereg bonusów.

Każdy klient otrzyma nagrodę na swoim koncie osobistym oraz szansę odnowienia subskrypcji po atrakcyjnych cenach. Orion kusi też darmową subskrypcją na pakiet Premier z najlepszymi stacjami telewizyjnymi oraz pakietami dodatkowymi. Darmowe oglądanie będzie możliwe po zakończeniu migracji i potrwa do 31 lipca 2022 roku.

Migracji na satelitę Express-80 (80°E) towarzyszą liczne odkodowania kanałów tematycznych, co ma maksymalnie uprościć procedurę rekonfiguracji zestawu, a także przyciągnąć potencjalnych abonentów.

Orion korzystał z pozycji 80°E do 1 lipca 2010 roku, ale musiał ją opuścić przez awarię satelity Express-AM2. Dlatego przeniósł się na Intelsat 15 (85,2°E). Ówcześnie dystrybuował platformę Kontinent TV, później zmieniając nazwę na Telekarta.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...