reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przez wojnę w Ukrainie zamknięto 50 kanałów

dodano: 2022-06-17 20:42 | aktualizacja: 2022-07-23 10:48
autor: RO | źródło: detector.media

telewizor śmietnik wysypisko Od początku rosyjskiej ofensywy w Ukrainę, około 50 stacji telewizyjnych przestało nadawać. Są to głównie nadawcy regionalni i lokalni w obwodach donieckim, ługańskim, zaporoskim, chersońskim i mikołajowskim, czyli tam, gdzie toczą się największe walki i jest największa skala zniszczeń.

https://grivna.ks.ua/articles/revolyuciya-v-sputnikovom-tv-kak-ne-ostatsya-bez-ukrainskih-telekanalo
Telewizja telewizor


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
29 ogólnokrajowych kanałów telewizyjnych nie nadaje obecnie w Mariupolu, w okupowanych częściach obwodów zaporoskiego, charkowskiego, chersońskiego i ługańskiego oraz w Trostiancu w obwodzie sumskim.

Ponad 50 regionalnych i lokalnych nadawców przestało nadawać z powodu działań wojennych i tymczasowych okupacji. Również niektóre kanały zniknęły z anteny z powodu trudności finansowych.

Od początku wojny na pełną skalę, 9 kanałów przestało nadawać przez satelitę. Centralnyj z Połtawy, TV-1 z Odessy, kanał telezakupowy Sonata TV, Tak TV i Music Box z Kijowa. W związku z walkami na wschodzie nie mogą nadawać Donbas Online, Donbas (grupa medialna Media Group Ukraine) i UA: Donbas (kanał publicznej telewizji Suspilne).

Na krótko nadawanie satelitarne przerwał kanał Islandiya TV Wołodymyra Pietrowa. Portal detector.media otrzymał informacje, że doszło jedynie do zmiany satelity z Azerspace-1 (46°E) na Amos 7 (4°W). Nadawca przeszedł na pojemność państwowego operatora Ukrkosmos, ponieważ nie można było kupić waluty wynikającej z kontraktu, aby zapłacić za usługi transmisji na azerskim satelicie.

Ponadto z powodu okupacji i działań wojennych przestało działać 44 dostawców usług.

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...