reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Everwood” w kanale Warner TV

dodano: 2022-06-18 12:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV „Everwood” W tym miasteczku w Kolorado nie brakowało emocji. Amerykański serial „Everwood” był pierwszym aktorskim domem dla wielu przyszłych gwiazd Hollywood. Emily VanCamp, Chris Pratt, Kristen Bell - wszyscy oni pojawili się w produkcji o amerykańskiej rodzinie, która sprowadziła się do tytułowego miasteczka z Nowego Jorku. Widzowie będą mogli śledzić losy Brownów, Abbottów i innych mieszkańców podczas emisji wszystkich 4 sezonów. Premiera w kanale Warner TV odbędzie się w czwartek, 23 czerwca br. o godz. 17:10. Grają Betty White, Kristen Bell, Vivien Cardone, Emily VanCamp, Debra Mooney, Treat Williams, Gregory Smith, Tom Amandes, Chris Pratt, John Beasley i J.K. Simmons.

Warner TV „Everwood”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Emily VanCamp i Chris Pratt wcielili się w rolę nastoletniego rodzeństwa Abbottów. Mieszkali wraz z rodziną w tytułowym miasteczku Everwood. Wkrótce mieli poznać rodzeństwo Brownów, które przyjechało tam razem z ojcem, lekarzem Andym (w tej roli Treat Williams), po śmierci ich matki.

To właśnie rodzina Brownów znajduje się w centrum wydarzeń serialu. Jednak inne postaci były na tyle intrygujące, że pozwoliły wcielającym się w nie młodym odtwórcom i odtwórczyniom ról na popis ich umiejętności aktorskich. W ten sposób Emily VanCamp i Chris Pratt, a także początkująca aktorka Kristen Bell, zyskali trampolinę do kariery w Hollywood. Dziś są jednymi z topowych nazwisk w branży. Na planie serialu pojawili się również laureat „Oscara” J.K. Simmons i legenda amerykańskiej branży filmowej Betty White.

Serial „Everwood” rozpoczyna się dramatycznym wydarzeniem. Neurochirurg Andy Brown traci żonę, a jego dzieci, 15-letni Ephram (Gregory Smith) i 9-letnia Delia (Vivien Cardone), matkę. W obliczu rodzinnej tragedii lekarz uświadamia sobie, że jego relacje z dziećmi są nadszarpnięte, gdyż przedkładał pracę nad rodzinę. Postanawia zmienić ten stan rzeczy i zacząć życie na nowo, by zbliżyć się do córki i syna. Rozpoczyna pracę w miejscowej klinice. Konfrontuje się z przeszłością, a dzięki temu niespodziewanie tworzy nowe relacje i poznaje życie od innej strony.

Choć większość materiału kręcono w Utah w Stanach Zjednoczonych Ameryki, plan pierwszych odcinków znajdował się w kanadyjskim Calgary. Temperatury były skrajnie niskie: w trakcie panelu z okazji 15-lecia serialu w 2017 roku, Vivien Cardone zdradziła, że jej przymarznięte rzęsy przypominały małe sople lodowe. Aktorzy i reszta ekipy filmowej przyznali, że przeprowadzka do Utah była wyczekiwana, ale wspominają te wydarzenia z rozbawieniem. W trakcie kręcenia wszystkich sezonów serialu obsada zbliżyła się do siebie niczym prawdziwa rodzina.

Serial „Everwood” w kanale Warner TV będzie emitowany premierowo od czwartku, 23 czerwca br., od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10, po dwa odcinki (więcej tutaj).
 
Treat Williams, Vivien Cardone, Gregory Smith, Tom Amandes, Emily VanCamp, Chris Pratt, Debra Mooney i John Beasley w serialu „Everwood”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.
Treat Williams, Vivien Cardone, Gregory Smith, Tom Amandes, Emily VanCamp, Chris Pratt, Debra Mooney i John Beasley w serialu „Everwood”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.


„Everwood” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 23 czerwca 2022 roku) o godz. 17:10 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...