reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gwiazdy kina w lipcu w CBS Europa

dodano: 2022-06-19 08:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa W lipcu br. kanał CBS Europa poleca swoim widzom takie filmy jak „Twój na zawsze” i „Wychodne mamusiek”, a w ramach pasma „Wieczory z gwiazdami” takie produkcje jak „Czarna książeczka”, „Słodkie zmartwienia” („Wieczór z Brittany Murphy”), „Kot Bob i ja”, „Wymarzona pogoda na ślub” („Wieczór z Lukiem Treadawayem”),  „Gloria Bell”, „Motyl Still Alice” („Wieczór z Julianne Moore”), „Głębia oceanu” i „Wiek niewinności” („Wieczór z Michelle Pfeiffer”).

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2022 roku w ofercie kanału CBS Europa:

„Wieczory z gwiazdami”:
emisja: w soboty (od 2 lipca br.) o 21:00
W lipcowe soboty od godziny 21:00 kanał CBS Europa pokaże po dwa filmy z tą samą gwiazdą (więcej tutaj). „Wieczór z Brittany Murphy” - emisja w sobotę, 2 lipca br. - o godzinie 21:00 film „Czarna książeczka” („Little Black Book”) i o godzinie 23:05 „Słodkie zmartwienia” („Clueless”) (więcej tutaj), „Wieczór z Lukiem Treadawayem” - emisja w sobotę, 9 lipca br. - o godzinie 21:00 film „Kot Bob i ja” („A Street Cat Named Bob”) i o godzinie 23:00 film „Wymarzona pogoda na ślub” („Cheerful Weather for the Wedding”) (więcej tutaj), „Wieczór z Julianne Moore” - emisja w sobotę, 16 lipca br. - o godzinie 21:00 film „Gloria Bell” („Gloria Bell”) i o godzinie 23:00 film „Motyl Still Alice” („Still Alice”), „Wieczór z Michelle Pfeiffer” - emisja w sobotę, 23 lipca br. - o godzinie 21:00 film „Głębia oceanu” („The Deep End of the Ocean”) i o godzinie 23:05 film „Wiek niewinności” („The Age of Innocence”) (więcej tutaj).

„Wieczory z gwiazdami”:
„Czarna książeczka” („Little Black Book”)
obsada: Brittany Murphy, Holly Hunter i Kathy Bates
emisja: w sobotę, 2 lipca br. o 21:00

Komedia. W ręce młodej, ambitnej dziennikarki Stacy wpada palmtop jej chłopaka, Dereka, który kiedyś spotykał się z super modelką. Podpuszczona przez koleżanki Stacy postanawia odszukać wszystkie byłe dziewczyny Dereka - by dzięki temu poznać go lepiej.

„Twój na zawsze” („Remember Me”)
obsada: Emilie de Ravin, Robert Pattison i Pierce Brosnan
emisja: w niedzielę, 3 lipca br. o 21:00

Melodramat. Obciążony rodzinną traumą i mocno introwertycznym charakterem Tyler z trudem wchodzi w dorosłe życie. Pewnego dnia wplątuje się w bójkę w barze, a interweniujący policjant wymierza chłopakowi solidny cios. Wkrótce Tyler znajduje okazję do „rewanżu”: na uczelni poznaje córkę tego policjanta i postanawia ją w sobie rozkochać.

„Wieczory z gwiazdami”:
„Kot Bob i ja” („A Street Cat Named Bob”)
obsada: Ruta Gedmintas, Ruth Sheen i Luke Treadaway
emisja: w sobotę, 9 lipca br. o 21:00

Komediodramat. Bezdomny i uzależniony od heroiny James próbuje uwolnić się od nałogu. Terapeutka załatwia mu mieszkanie, także nowa sąsiadka okazuje wsparcie. W życiu chłopaka pojawia się też niezwykły rudy kot przybłęda - z dnia na dzień stają się nierozłączni, a kot będzie świadkiem wzlotów i upadków bohatera. Czy James da sobie radę w walce z heroiną?

„Wieczory z gwiazdami”:
„Gloria Bell” („Gloria Bell”)
obsada: Julianne Moore, Michael Cera i John Turturro
emisja: w sobotę, 16 lipca br. o 21:00

Komediodramat. Gloria, rozwódka po pięćdziesiątce i matka dorosłych dzieci, wieczorami bawi się na parkiecie klubu dla singli. Poznaje tam rozwiedzionego Arnolda. Wspólny wieczór i noc to dla Glorii tylko miła przygoda, ale uczucia mężczyzny okazują się bardziej romantyczne.

„Wieczory z gwiazdami”:
„Głębia oceanu” („The Deep End of the Ocean”)
obsada: Michelle Pfeiffer, Whoopi Goldberg i Treat Williams
emisja: w sobotę, 23 lipca br. o 21:00

Dramat. Jedno z trojga dzieci Beth i Pata, trzyletni Ben, znika pewnego dnia bez śladu. Ta strata wpływa na relacje zarówno między małżonkami, jak i z pozostałą dwójką dzieci. Gdy po dziewięciu latach rodzina przeprowadza się i zaczyna nowe życie w Chicago, na ich progu staje 12-letni chłopiec z sąsiedztwa - a Beth i Pat rozpoznają w nim Bena.

„Wychodne mamusiek” („Moms’ Night Out”)
obsada: Sarah Drew, Sean Astin i Patricia Heaton
emisja: w sobotę, 30 lipca br. o 21:00

Komedia. Alysson, matka trójki dzieci, naprawdę potrzebuje chwili odpoczynku. Udaje jej się zorganizować wyjście do restauracji w sobotni wieczór: tylko ona, dwie przyjaciółki i dobra zabawa. W tym czasie dzieci Alysson i jej przyjaciółek pozostaną pod opieką swoich ojców. Co może pójść nie tak?
 
Justin Walker i Alicia Silverstone w filmie „Słodkie zmartwienia”, foto: AMC Networks International
Justin Walker i Alicia Silverstone w filmie „Słodkie zmartwienia”, foto: AMC Networks International
Brittany Murphy w filmie „Czarna książeczka”, foto: AMC Networks International
Brittany Murphy w filmie „Czarna książeczka”, foto: AMC Networks International
Felicity Jones w filmie „Wymarzona pogoda na ślub”, foto: AMC Networks International
Felicity Jones w filmie „Wymarzona pogoda na ślub”, foto: AMC Networks International
Andrea Logan White, Abbie Cobb, Trace Adkins, Sarah Drew, Patricia Heaton i Sammi Hanratty w filmie „Wychodne mamusiek”, foto: AMC Networks International
Andrea Logan White, Abbie Cobb, Trace Adkins, Sarah Drew, Patricia Heaton i Sammi Hanratty w filmie „Wychodne mamusiek”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...