reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Francuski Canal+ traci kanały

dodano: 2022-06-18 23:37 | aktualizacja: 2022-06-20 22:12
autor: RO | źródło: C+/universfreebox/alloforfait.fr

Foot+ plus logo kanał francuski 360px Wyłączanie kanałów we francuskiej platformie CANAL+ (France) staje się na porządku dziennym. Podczas gdy fala usunięć jest ogłoszona na 30 czerwca 2022 roku wraz z zamknięciem Altice Studio, Canal J, MCM, RFM TV, TiJi, Trace Latina i usługi na żądanie Gullimax, kolejny kanał został usunięty nagle kilka dni temu. Z dekoderów abonentów zniknął poświęcony piłce nożnej Foot+.

CANAL+/satkurier.pl
CANAL+ France logo flaga francji 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Foot+ transmitował mecze piłki nożnej, od Ligue 1 po Premier League przez Eredivisie. Został uruchomiony w 1999 roku i opuścił francuski rynek po 22 latach istnienia.

Z dnia na dzień Foot+ przestał nadawać. Kiedy kilku kibiców napisało zapytanie do obsługi CANAL+ na temat ewentualnego incydentu technicznego w Foot+, uzyskali oni odpowiedź, że kanał przestaje nadawać. Ogólnie operator nie wydał żadnych wyjaśnień ani ostrzeżeń dla klientów. Dane kanału są wyświetlane, co nie zapowiada jego zawieszenia, a bardziej wskazuje na błąd techniczny. Niestety jest odwrotnie, a kanał, który nadawał 24 godziny na dobę, już nie nadaje.
 

To nie jest incydent techniczny. Niestety, całodobowy kanał piłkarski przestaje nadawać. Dane programu nie powinny być wyświetlane (nasze zespoły techniczne pracują nad rozwiązaniem tego problemu).

Przepraszamy za powstałe niedogodności i dziękuję za wyrozumiałość.


To nie pierwszy raz, kiedy kanały opuściły ofertę CANAL+ we Francji w tym roku. W maju br. z odbiorników usunięto 2 kanały erotyczne, a w marcu Comedy Central France i MTV Hits. Inne plotki sugerują odejście dokumentalnej stacji Science et Vie, a wkrótce CANAL+ usunie kolejne 6 kanałów telewizyjnych. To bardzo źle wpływa na obraz francuskiego CANAL+, gdyż operator zaczął rozsyłać abonentom pisma o podwyżce cen.

Źródło: universfreebox.com  alloforfait.fr 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...