reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Francuski Canal+ traci kanały

dodano: 2022-06-18 23:37 | aktualizacja: 2022-06-20 22:12
autor: RO | źródło: C+/universfreebox/alloforfait.fr

Foot+ plus logo kanał francuski 360px Wyłączanie kanałów we francuskiej platformie CANAL+ (France) staje się na porządku dziennym. Podczas gdy fala usunięć jest ogłoszona na 30 czerwca 2022 roku wraz z zamknięciem Altice Studio, Canal J, MCM, RFM TV, TiJi, Trace Latina i usługi na żądanie Gullimax, kolejny kanał został usunięty nagle kilka dni temu. Z dekoderów abonentów zniknął poświęcony piłce nożnej Foot+.

CANAL+/satkurier.pl
CANAL+ France logo flaga francji 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Foot+ transmitował mecze piłki nożnej, od Ligue 1 po Premier League przez Eredivisie. Został uruchomiony w 1999 roku i opuścił francuski rynek po 22 latach istnienia.

Z dnia na dzień Foot+ przestał nadawać. Kiedy kilku kibiców napisało zapytanie do obsługi CANAL+ na temat ewentualnego incydentu technicznego w Foot+, uzyskali oni odpowiedź, że kanał przestaje nadawać. Ogólnie operator nie wydał żadnych wyjaśnień ani ostrzeżeń dla klientów. Dane kanału są wyświetlane, co nie zapowiada jego zawieszenia, a bardziej wskazuje na błąd techniczny. Niestety jest odwrotnie, a kanał, który nadawał 24 godziny na dobę, już nie nadaje.
 

To nie jest incydent techniczny. Niestety, całodobowy kanał piłkarski przestaje nadawać. Dane programu nie powinny być wyświetlane (nasze zespoły techniczne pracują nad rozwiązaniem tego problemu).

Przepraszamy za powstałe niedogodności i dziękuję za wyrozumiałość.


To nie pierwszy raz, kiedy kanały opuściły ofertę CANAL+ we Francji w tym roku. W maju br. z odbiorników usunięto 2 kanały erotyczne, a w marcu Comedy Central France i MTV Hits. Inne plotki sugerują odejście dokumentalnej stacji Science et Vie, a wkrótce CANAL+ usunie kolejne 6 kanałów telewizyjnych. To bardzo źle wpływa na obraz francuskiego CANAL+, gdyż operator zaczął rozsyłać abonentom pisma o podwyżce cen.

Źródło: universfreebox.com  alloforfait.fr 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...