reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Płomienie pożądania” w kanale Novelas+

dodano: 2022-06-22 15:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Novelas+ „Płomienie pożądania” W poniedziałek, 27 czerwca br. o godz. 15:55 w kanale Novelas+ wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu tureckiego serialu „Płomienie pożądania” („Hayat Şarkisi”), stworzonego na podstawie południowokoreańskiej telenoweli „Yokmangeui Bulkkot”. To historia aranżowanego małżeństwa we współczesnym świecie. Występują Burcu Bircik, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Ahmet Saraçoglu i Birkan Sokullu. Odcinki dostępne będą również w serwisie VOD CANAL+ Online.

Novelas+ „Płomienie pożądania”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Płomienie pożądania” to turecka adaptacja południowokoreańskiej telenoweli. Oś historii stanowi turecka tradycja „zaręczyn w kołysce” oraz jej znaczenie i następstwa we współczesnym świecie.

Pragnąc odnowić więzi przyjaźni Bayram (w tej roli Ahmet Mümtaz Taylan) i Salih (Ahmet Saraçoglu) postanawiają połączyć rodziny poprzez małżeństwo swych dzieci, które do czasu osiągnięcia wieku umożliwiającego ślub są wychowywane w innych miastach. Salih z córkami pozostał w rodzinnym Işıklarze, natomiast Bayram wraz z synem przeprowadził się do Stambułu, gdzie rozwija dochodowy biznes. Gdy pociechy dorastają ojcowie postanawiają spełnić obietnicę. W dniu gdy Kerim (Birkan Sokullu), syn Bayrama, kończy studia, Salih przedstawia mu przyszłą żonę - swoją córkę Melek (Ecem Özkaya). Jednak to jej młodsza siostra, Hülya (Burcu Biricik), od dziecka zauroczona jest Kerimem, który nie jest w ogóle skory do małżeństwa. Oboje mają własne życia, zainteresowania i cele. Jak potoczą się losy Hülyi i Kerima? Jak potoczą się losy młodych? Czy zdecydują się wypełnić wolę ojców? O tym widzowie przekonają się wkrótce.

Jak zapowiada nadawca, pełna intryg, miłości i humoru telenowela „Płomienie pożądania” pojawi się w kanale Novelas+ oraz w serwisie VOD CANAL+ Online.
 
Burcu Biricik i Birkan Sokullu w serialu „Płomienie pożądania”, foto: Canal+ Polska
Burcu Biricik i Birkan Sokullu w serialu „Płomienie pożądania”, foto: Canal+ Polska
Burcu Biricik i Birkan Sokullu w serialu „Płomienie pożądania”, foto: Canal+ Polska
Burcu Biricik i Birkan Sokullu w serialu „Płomienie pożądania”, foto: Canal+ Polska


„Płomienie pożądania” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 27 czerwca 2022 roku) o godz. 15:55 w kanale Novelas+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...