reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-03-26 - 2023-03-27

Ceremonia ważenia PBP 8 w Polsat Sport News

dodano: 2022-06-22 20:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat

PBP 8 Ceremonia ważenia Toruń 24.06 Polsat Sport 360px Oficjalna ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Promotions 8, odbędzie się na żużlowej Motoarenie w czasie Derbów Pomorza, a więc na meczu Apatora Toruń z GKM-em Grudziądz. Fani sportu, którzy w piątek 24 czerwca br. odwiedzą stadion przy ulicy Pera Jonssona 7 w Toruniu będą więc mogli obejrzeć dwa wydarzenia jednocześnie, a organizatorzy obydwu z nich przygotowali wyjątkowe niespodzianki.

PBP/Polsat
PBP 8 Toruń 25.06 Polsat Boxing Promotions 8 2022 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na sobotnią galę, podczas której odbędzie się 6 walk zawodowych, w tym ta o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze lekkiej.

Motoarena to macierzysty stadion klubu Apator Toruń i jeden z najnowocześniejszych torów żużlowych świata.
Cyklicznie odbywają się tu mecze polskiej ligi oraz elitarne międzynarodowe zawody  Speedway Grand Prix.
Obiekt mieści 15 500 widzów i zapewnia doskonałe warunki do oglądania zawodów. A w piątek 24 czerwca będzie na co popatrzeć! Oprócz żużlowych Derbów Pomorza pomiędzy klubami z Torunia i Grudziądza, na Motoarenie odbędzie się także oficjalna ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Promotions 8. 

Tradycją polskiego żużla jest to, że fani pojawiają się na stadionie nawet na półtorej godziny przed startem meczu. Zwykle ten dodatkowy czas upływa im na pogawędkach o formie klubu przy tradycyjnej kiełbasce z grilla serwowanej na trybunach.

W piątek 24 czerwca dodatkową atrakcją będzie spotkanie z bohaterami gali Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się 25 czerwca w Arenie Toruń. Oficjalna ceremonia ważenia przed galą rozpocznie się o godz. 19:30, a więc pół godziny po otwarciu bram Motoareny. Fani w drodze na trybuny będą mogli z bliska obejrzeć uczestników sześciu walk zawodowych, w tym Radomira Obruśniaka, który powalczy o  Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze lekkiej oraz kubańskiego czarodzieja ringu – Ihosvany’ego Garcię, który pół roku wcześniej w toruńskim Dworze Artusa zdeklasował świetnie znanego Przemysława Gorgonia.

Ceremonię ważenia będzie można oglądać stojąc tuż obok sceny oraz siedząc na trybunach i spoglądając na stadionowy telebim. Wszyscy fani obecni na Motoarenie wezmą także udział w losowaniu bezpłatnych zaproszeń na galę Polsat Boxing Promotions. Ci którym zabraknie szczęścia, będą mogli w wyjątkowych promocyjnych cenach zakupić bilety na sobotnie wydarzenie w rozstawionych na Motoarenie biletomatach oraz bezpośrednio od hostess Polsat Boxing Promotions i maskotki tej organizacji o imieniu Wilku. Po zakończeniu ceremonii ważenia Wilku wraz z hostessami Polsat Boxing Promotions i pięściarzami zakontraktowanymi na sobotnią galę, zasiądą na trybunach i będą kibicować żużlowcom z Torunia i Grudziądza.

Plan transmisji - ceremonia ważenia i gala PBP 8 w Toruniu:

24 czerwca (piątek)

19:30 Ceremonia ważenia Polsat Boxing Promotions 8, Polsat Sport News

25 czerwca (sobota)

18:30 Gala Polsat Boxing Promotions 8, Polsat Sport, Polsat Sport Fight, Super Polsat 
waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Ryno Liebenberg; 
waga lekka: Radomir Obruśniak - Zsolt Osadan
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...