reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Razem na całe życie w lipcu w AXN

dodano: 2022-06-23 06:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN W lipcu br. w kanale AXN: Will Smith i Martin Lawrence powrócą, jako para detektywów, żeby stawić czoła narkotykowej baronowej, w filmie „Bad Boys For Life”; Luca Argentero będzie rozwiązywał kolejne zagadki medyczne w nowych odcinkach serialu „DOC: w twoich rękach” (sezon 2.); Freddie Highmore  podejmie nieoczekiwaną decyzję w finałowych odcinkach serialu „The Good Doctor” (sezon 5.); a Nathan Fillion stanie przed ważnym egzaminem w ostatnich odcinkach produkcji „Rekrut” (sezon 4.).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2022 roku w ofercie kanału AXN:

„Rekrut” to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana (w tej roli Nathan Fillion), który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie - chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w Los Angeles Police Department (LAPD) musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk, spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie. Ma jednak pewną przewagę - życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. W ostatnich odcinkach czwartego sezonu serialu oficer Nolan będzie musiał się przygotować do egzaminu na szkoleniowca i poddać próbie swoje nowe umiejętności w terenie. Finałowe odcinki czwartego sezonu amerykańskiego serialu „Rekrut” emitowane są we wtorki o godzinie 21:05 w kanale AXN (więcej tutaj).

W amerykańskim serialu „The Good Doctor” Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest doktor Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. W ostatnich odcinkach piątego sezonu serialu Shaun i Lea będą musieli podjąć bardzo ważną decyzję, ale otrzymają dużo wsparcia od przyjaciół w szpitalu. Finałowe odcinki piątego sezonu serialu „The Good Doctor” emitowane są w środy o godzinie 21:05 w stacji AXN (więcej tutaj).

„DOC: w twoich rękach” to włoski serial medyczny. Lekarz i szef oddziału wewnętrznego szpitala, Andrea Fanti (Luca Argentero), traci pamięć w wyniku postrzału w głowę. Andrea nie pamięta nic z  ostatnich 12 lat życia. Poddaje się rehabilitacji na swoim starym oddziale, a wkrótce potem zostaje asystentem swoich byłych stażystów. Kiedyś budzący postrach szef, dziś musi zmierzyć się z nową rolą w szpitalu oraz walką o odzyskanie pamięci i rodziny. Drugi sezon serialu opowiada o nadziei i doświadczeniu ciężkiej choroby, jako o drugiej szansie, które daje życie. Doktor Fanti i jego zespół po stoczeniu batalii z pandemią koronawirusa, zaczną znowu opiekować się pacjentami, którzy polegają na nim w poszukiwaniu diagnozy i leczenia. W nowych odcinkach drugiego sezonu zespół doktora Fantiego będzie musiał zmierzyć się z nowymi przypadkami medycznymi we włoskim szpitalu. Nowe odcinki drugiego sezonu serialu „DOC: w twoich rękach” emitowane są w każdą środę o godzinie 22:00 w kanale AXN (więcej tutaj).

W amerykańsko-meksykańskim filmie „Bad Boys For Life” z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu. Agenci Mike Lowrey (Will Smith) i Marcus Burnett (Martin Lawrence) wracają, aby zmierzyć się z największym wyzwaniem w swojej karierze. W akcji pomaga im specjalna jednostka AMMO, którą tworzą przedstawiciele młodego pokolenia policyjnych twardzieli. Premiera filmu „Bad Boys for Life” odbędzie się w sobotę, 9 lipca br. o godzinie 22:00 w stacji AXN (więcej tutaj).
 
Freddie Highmore i Lochlyn Munro w serialu „The Good Doctor”, foto: Antenna Group
Freddie Highmore i Lochlyn Munro w serialu „The Good Doctor”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...