reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Złote Przeboje robi ci urlop, robi ci lato

dodano: 2022-06-24 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje W Radiu Złote Przeboje (Agora) lato trwa od poniedziałku, 20 czerwca br. Jak zapowiada nadawca, tego dnia rozpoczęła się akcja „Radio Złote Przeboje robi ci urlop”, w której dziennikarze stacji podpowiadają słuchaczom, jak w ciekawy i niedrogi sposób zorganizować sobie wakacyjne wyjazdy. Oprócz tego w letniej ramówce rozgłośni, która ruszy w poniedziałek, 27 czerwca br., nie zabraknie specjalnych programów („Złote Przeboje na dzień dobry”, „Gramy na to, jak na lato” i „Dobra impreza”), konkursów, głosowania na ulubione piosenki („Złoty Przebój, który robi ci lato”), a przede wszystkim ogromnej porcji złotych przebojów („Radio Złote Przeboje robi ci lato”).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lato 2022 roku w ofercie Radia Złote Przeboje:

Od poniedziałku, 20 czerwca 2022 roku w ramach akcji „Radio Złote Przeboje robi ci urlop” słuchacze stacji codziennie otrzymują inspiracje i porady dotyczące wakacyjnych wyjazdów. W specjalnym przewodniku Piotr Jaworski i Jerzy Telesiński podpowiadają wszystkim m.in. do jakich ciekawych i nieoczywistych w Polsce warto wybrać się latem, jak dobrze podróżować bez samochodu i jak zapakować się w mały plecak. Dodatkowo trwa także konkurs, w którym można wygrać pieniądze na organizację letniego urlopu - do 6000 zł na rodzinne wakacje nad morzem, w górach lub na Mazurach. Pula nagród to kilkadziesiąt tysięcy zł.

Z kolei w poniedziałek, 27 czerwca br. ruszy letnia ramówka stacji pod hasłem „Radio Złote Przeboje robi ci lato”

Wakacyjne poranki „Złote Przeboje na dzień dobry” będą rozpoczynać się o godzinie 6:00. - W programie nie zabraknie aktualności, tylko sprawdzonych wiadomości oraz ważnych dla wszystkich odpoczywających informacji o pogodzie w najpopularniejszych polskich miejscowościach wakacyjnych - zapowiada nadawca (więcej tutaj)

Z kolei od 10:00 do 18:00 na antenie Radia Złote Przeboje zagości program „Gramy na to, jak na lato” pełen złotych przebojów. Jak zapowiada nadawca, w audycji redakcja stacji poleci miejsca w Polsce idealne na spędzenie urlopu, a także podpowie, jak zaplanować go bez rujnowania domowych budżetów i jak się do niego przygotować. Oprócz tego w programie pojawi się specjalny poradnik dla tych, którzy latem są w pracy. Jego autorka, Katarzyna Kwiatkowska z przymrużeniem oka wyjaśni, jak można poczuć wakacyjną atmosferę bez ruszania się z biura, urzędu czy zakładu pracy (więcej tutaj).

Letnie wieczory w Radiu Złote Przeboje także upłyną pod znakiem muzyki - rozgłośnia przypomni letnie, złote przeboje z poprzednich lat. W piątkowe i sobotnie wieczory zaproponuje słuchaczom program „Dobra impreza”, dedykowany wszystkim spędzającym czas na spotkaniach ze znajomymi, domowych imprezach czy przy grillu (więcej tutaj).

Przez całe wakacje będzie można też wybierać „Złoty Przebój, który robi ci lato”. Na głosujących czekają letnie prezenty od Radia Złote Przeboje, a głosowanie odbywać się będzie na stronie internetowej zloteprzeboje.pl (przejdź na stronę). W każdym tygodniu stacja zaprezentuje 20 najczęściej wybieranych piosenek w specjalnym notowaniu, którego będzie można posłuchać w sobotę po godzinie 18:00.

Wakacyjną ramówkę Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na jej stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...