reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wakacyjna trasa Dwójki 2022” w kanałach TVP

dodano: 2022-06-26 12:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Wakacyjna Trasa Dwójki - Nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce. Znani i lubiani artyści, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki i hity - zapewnia nadawca. „Wakacyjna trasa Dwójki 2022” wystartuje w niedzielę, 3 lipca br. o godz. 20:00 w Wilnie, stolicy Litwy - transmisje w kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno. To jubileusze - 20-lecie programu „Pytanie na śniadanie” (TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta) i 30 lat disco polo. Wystąpią Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Rafał Brzozowski, Tomasz Kammel i artyści serii „Kabaret. Super Show Dwójki” (TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka). Wcześniejsze edycje trasy emitują stacje TVP2 i TVP Polonia.

Wakacyjna Trasa Dwójki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, na telewidzów i publiczność „Wakacyjnej trasy Dwójki” czekać będzie dziesięć przebojowych koncertów. Widowiska muzyczne zostaną zorganizowane w popularnych letniskach, malowniczych kurortach i miejscowościach, w których hasło „Lato, muzyka, zabawa” wybrzmiewa szczególnie mocno. Start nastąpi w niedzielę, 3 lipca br. w Wilnie, a finał w niedzielę, 28 sierpnia br. w Sopocie. Po drodze gwiazdorska, rozśpiewana ekipa zawita do: Augustowa, Włocławka, Stalowej Woli, Łomży, Stężycy, Elbląga i Zabrza.

Jak zapewnia nadawca, każdy z koncertów to multimedialne i spektakularne widowisko muzyczne, które spaja wybrany motyw muzyczny. Tegoroczne motywy to m.in.: „Największe przeboje lata”, „Hity domówek”, „30 lat disco polo” (więcej tutaj), „Folk Festival”, „Hity wszech czasów”, „Festiwal piosenki wojskowej państw NATO”, „Niech żyje biesiada!”, czy „Wielki jubileusz Pytania na śniadanie”, które w tym roku w Sopocie będzie hucznie obchodzić swoje 20-lecie (więcej tutaj). Wśród wykonawców plejada gwiazd z Polski i zza granicy. Nie zabraknie również muzycznych premier - przebojów, które właśnie podczas „Wakacyjnej trasy Dwójki” zostaną zaprezentowane po raz pierwszy.

Znakiem firmowym „Wakacyjnej trasy Dwójki” jest także widowiskowa scenografia, składająca się z multimedialnych elementów, dynamicznych platform i podestów. W tym roku oprawę dla występów gwiazd stworzy multimedialny gramofon. Tegoroczna „Wakacyjna trasa Dwójki” to także specjalnie przygotowana na tę okazję taneczna rewia w wykonaniu energetycznych tancerzy Agustina Egurroli, a także występy gwiazd programu „Kabaret. Super Show Dwójki” (więcej tutaj).

Koncerty poprowadzą m.in.: Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Rafał Brzozowski i Tomasz Kammel. Jak zapowiada nadawca, dołączą do nich inne gwiazdy szklanego ekranu i z pierwszych stron gazet. Dla niektórych będzie to debiut w roli gospodarzy „Wakacyjnej trasy Dwójki”. Nie zawiodą się także ci, którzy czekają na towarzyszące „Wakacyjnej trasie Dwójki” interaktywne konkursy i zabawy dla widzów. Będzie okazja, aby pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Dla widzów i publiczności przygotowano koszulki z autografami gwiazd, upominki, a także nagrodę specjalną - samochód.

Koncerty odbędą się w takich miastach jak: w niedzielę, 3 lipca br. Wilno („Największe przeboje lata”), w niedzielę, 10 lipca br. Augustów („Hity domówek”), w niedzielę, 17 lipca br. Włocławek („Muzyka romska”), w niedzielę, 24 lipca br. Stalowa Wola („30 lat disco polo”), w niedziele, 31 lipca br. Łomża („ Folk Festival”), w niedziele, 7 sierpnia br. Stężyca („Hity wszech czasów”), w poniedziałek, 15 sierpnia br. Elbląg („Festiwal piosenki wojskowej państw NATO”), w niedzielę, 21 sierpnia br. Zabrze („Niech żyje biesiada!”), w sobotę, 27 sierpnia br. Sopot („Wielki jubileusz Pytania na śniadanie”) i w niedzielę, 28 sierpnia br. Sopot („Zakończenie lata”) (więcej tutaj).
 
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Pytanie na śniadanie”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Pytanie na śniadanie”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „You Can Dance - nowa generacja”, foto: TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „You Can Dance - nowa generacja”, foto: TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP


„Wakacyjna trasa Dwójki 2022” - emisja w kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...