reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-15 - 2022-08-16

Sport w polskiej TV 28.06.2022

dodano: 2022-06-27 12:50 | aktualizacja: 2022-06-28 18:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Tenis Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z 1. rundy Wimbledonu, w tym mecze Igi Świątek i Magdaleny Fręch. Transmisje live z Championship League Snooker tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Polsat Sport Premium 1

14:30 Tenis: Wimbledon:
1. runda
1. runda
Iga Świątek - Jana Fett,
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:30 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Francisco Cerundolo - Rafael Nadal,

Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00  Tenis: Wimbledon:
1. runda
Magdalena Fręch - Camila Giorgi,
Komentarz: Filip Gawęcki 

 
Polsat Sport Premium 2

12:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Maria Sakkari - Zoe Hives,
Komentarz: Maciej Łuczak

14:00  Tenis: Wimbledon:
1. runda
Paul Jubb - Nick Kyrgios

Komentarz: Maciej Łuczak

16:00  Tenis: Wimbledon:
1. runda
Felix Auger-Alliasime - Maxime Cressy
,
Komentarz: Michał Krogulec

18:00  Tenis: Wimbledon:
1. runda
Garbine Muguruza - Greet Minnen, 

Komentarz: Michał Krogulec
 
Polsat Sport Premium 3

12:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Viktorija Golubic - Andrea Petkovic, 

nie przed 13:30 Mikael Ymer - Daniel Altmaier (6:3, 7:5 - mecz do dogrania), 
15:30 Xinyu Wang - Amanda Anisimova,
17:30 Roberto Carballes Baena - Jordan Thompson, 
19:30 Daniel Elahi Galan - Dominik Koepfer, 

 
Polsat Sport Premium 4

12:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

12:00 Ryan Peniston - Henri Laaksonen, 

nie przed 13:30 Belinda Bencic - Qian Wang (4:6, 7:5 - mecz do dogrania),
15:30 Paula Badosa - Louisa Chirico, 
17:30 Zizou Bergs - Jack Draper, 
19:30 Lorenzo Musetti - Taylor Fritz,
 
Polsat Sport Premium 5

12:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Oceane Dodin - Jelena Ostapenko, 

13:30 Maryna Zanevska - Barbora Krejcikova, 
15:00 Holger Rune - Marcos Giron, 
17:00 Liam Broady - Lukas Klein,
19:00 Donna Vekic - Jessica Pegula, 
 
Polsat Sport Premium 6

12:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Marta Kostyuk - Katie Swan, 

nie przed 13:30 Christian Harrison - Jay Clarke (7:6, 6:1, 5:5 - mecz do dogrania),
15:30 Alex de Minaur - Hugo Dellien, 
17:30 Stefan Kozlov - Diego Schwartzman, 
19:30 Clara Burel - Katie Boulter, 
21:00 Rebeka Masarova - Harriett Dart,
 
Polsat Sport

14:30 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Iga Świątek - Jana Fett,
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:30 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Francisco Cerundolo - Rafael Nadal,

Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00  Tenis: Wimbledon:
1. runda
Magdalena Fręch - Camila Giorgi,
Komentarz: Filip Gawęcki 

01:00 (wt/śr) Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Serbia - Niemcy

04:00 (wt/śr) Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Kanada - Turcja
 
Polsat Sport Extra

14:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Matteo Berrettini - Cristian Garín,
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Karolina Muchova - Simona Halep,
Komentarz: Karol Stopa

18:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Alexander Ritschard - Stefanos Tsitsipas,
Komentarz: Karol Stopa

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Dominikana - Bułgaria

02:30 (wt/śr) Piłka nożna: Copa Libertadores: 
SC Corinthians Paulista - Boca Juniors
 
Polsat Sport News

12:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Steve Johnson - Grigor Dimitrov,
Komentarz: Krzysztof Wanio

14:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Coco Gauff - Elena-Gabriela Ruse,
Komentarz: Krzysztof Wanio

16:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Jasmine Paolini - Petra Kvitova, 
Komentarz: Filip Gawęcki

18:30 Tenis: Wimbledon:
1. runda
Serena Williams - Harmony Tan
Komentarz: Marcin Muras
 

TVP Sport

16:00 Skoki do wody: Mistrzostwa Świata:
Trampolina 3 m mężczyzn
Komentarz: Jarosław Idzi

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Red Bull Salzburg - Legia Warszawa [mecz odwołano z powodu ulewy]
Komentarz: Maciej Iwański, Bartosz Jurkowski

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-19:
1/2 finału
Francja - Izrael

Komentarz: Aleksander Roj
 
Viaplay

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
Dzień 1

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
Dzień 1

19:00 Baseball: Liga MLB:
Guardians - Twins

01:00 (wt/śr) Baseball: Liga MLB:
Blue Jays - Red Sox

04:00 (wt/śr) Baseball: Liga MLB:
Mariners - Orioles


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...