reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ST i T-Mobile Czechy celem cyberataku na dużą skalę

dodano: 2022-06-27 15:50
autor: Dr. Hack | źródło: satelitnatv.sk/T-Mobile.cz

Anonymous haker cyberatak ukraina 360px W niedzielę 26 czerwca 2022 roku operatorzy Slovak Telekom i T-Mobile Czech Republic stali się celem zakrojonego na szeroką skalę cyberataku. W trybie ograniczonym istnieją głównie systemy wewnętrzne, bez których aplikacja lub strona internetowa nie mogą funkcjonować. Mogą też wystąpić problemy z dodzwonieniem na BOK. Sklepy operatorów są otwarte, ale o ile wewnętrzne systemy informatyczne nie zostaną przywrócone, będą działać tylko w ograniczonym trybie.

Slovak Telekom ST T-Mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wydano oświadczenie:

- Naszym najwyższym priorytetem jest, aby nasi klienci mogli przez cały czas korzystać z ich usług w naszych sieciach. Nawet w tej sytuacji dokładamy wszelkich starań, aby działanie usług dla naszych klientów odbywało się w pełnym trybie, niezależnie od tego, czy chodzi o mobilne stawki ryczałtowe, usługi przedpłacone, usługi stacjonarnego Internetu czy telewizji

– napisano w oświadczeniu Slovak Telekom.

- Przykro nam, że klienci nie mogą w tej chwili spełnić ich wymagań, ale nasze zespoły są w pełni zaangażowane w dzień iw nocy. Spodziewamy się, że odnawianie systemów wewnętrznych będzie następowało stopniowo i będziemy Państwa o tym na bieżąco informować. 


Nie wiadomo kto jest odpowiedzialny za ten cyberatak, ale można podejrzewać.
Strony internetowe Slovak Telekom i T-Mobile Czech działają, aczkolwiek wolniej i z pojawiającymi się komunikatami z błędami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telkomy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...