reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Televio: nowy pakiet tematyczny INFO

dodano: 2022-06-27 16:34 | aktualizacja: 2022-08-30 11:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Televio

Televio pakiet Info 5 kanałów 360px Televio oferuje już nowy pakiet tematyczny – INFO, który daje dostęp do najpopularniejszych stacji informacyjnych, oferujących najnowsze wiadomości nie tylko z Polski, ale i ze świata. W ofercie znajduje się 5 kanałów informacyjnych – TVN24, TVN 24 BiS, BBC World News, News24, Biznes24, natomiast pozostałe kanały informacyjne, takie jak France 24, France 24 EN i Ukraina24 dostępne są bezpośrednio w pakietach podstawowych.

Televio
Televio pakiet Info 5 kanałów 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy pakiet można wypróbować już za 1 zł przez pierwszy miesiąc. Cena za pozostałe miesiące to 9,90 zł.

Televio rozszerza swoją usługę o kolejny pakiet. Jest to już druga pozycja na liście platformy, po pakiecie RELAX, która skupia kanały o jednej tematyce. Tym razem w ofercie pojawiło się 5 najpopularniejszych stacji informacyjnych.

Pakiet INFO został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują szybkiego dostępu do najświeższych wiadomości. W nowej ofercie znaleźć można najważniejsze stacje informacyjno-publicystyczne prezentujące doniesienia o aktualnych wydarzeniach, również ze świata biznesu, gospodarki i ekonomii. To zestaw jednych z najchętniej oglądanych kanałów, które pozwalają być zawsze na bieżąco!

W ofercie Televio można również znaleźć inne kanały informacyjne, takie jak France24, France24 EN czy Ukraina24, które dostępne są we wszystkich pakietach podstawowych (BASIC, FAMILY, PREMIUM).

Ile kosztuje i jak zamówić pakiet INFO?
Nowy pakiet można wypróbować już za 1 zł za pierwszy miesiąc. Cena za kolejne miesiące to 9,90 zł.

Osoby, które korzystają już z Televio, mogą po prostu dodać go do swojej subskrypcji na stronie sklepu. Nowi klienci, aby skorzystać z oferty INFO, potrzebują najpierw subskrybować jeden z trzech podstawowych pakietów – BASIC, FAMILY lub PREMIUM.

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem i chcesz przetestować usługę, najlepszym wyborem będzie pakiet FAMILY, który można wypróbować już za 1 zł. W zestawie z pakietem INFO otrzymasz łącznie 90 kanałów za 2 zł przez pierwszy miesiąc.

Co jeszcze oferuje telewizja internetowa?
Televio to nowa na polskim rynku telewizja online, oferująca odbiór ponad 100 kanałów z każdego miejsca w Polsce i UE. Usługa działa przez Internet od dowolnego dostawcy, dzięki czemu można z niej korzystać zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy w podróży.

Televio obsługuje większość platform, w tym telewizory Smart TV (Samsung, LG, Sony, Philips i inne), dekodery Android TV i Apple TV, urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS, a także przeglądarki internetowe. W najbliższym czasie usługa ruszy również ze
sprzedażą własnego dekodera.


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

749 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...