dodano: 2022-06-27 22:58 | aktualizacja:
2022-06-28 09:53
autor: Janusz Sulisz |
źródło: Polsat Sport
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan transmisji:
28 czerwca (wtorek)
Polsat Sport /Polsat Sport Premium 1
14:30
Iga Świątek -
Jana Fett,
Komentarz: Dawid Olejniczak
16:30
Francisco Cerundolo - Rafael Nadal,
Komentarz Dawid Olejniczak
18:00
Magdalena Fręch -
Camila Giorgi,
Komentarz: Filip Gawęcki
Polsat Sport Extra
14:00
Matteo Berrettini - Cristian Garín,
Komentarz: Tomasz Tomaszewski)
16:00
Karolina Muchova - Simona Halep,
Komentarz: Karol Stopa
18:00
Alexander Ritschard - Stefanos Tsitsipas,
Komentarz: Karol Stopa
Polsat Sport News
12:00
Steve Johnson - Grigor Dimitrov,
Komentarz: Krzysztof Wanio
14:00
Coco Gauff - Elena-Gabriela Ruse,
Komentarz: Krzysztof Wanio
16:00
Jasmine Paolini - Petra Kvitova,
Komentarz: Filip Gawęcki
18:30
Serena Williams - Harmony Tan
Komentarz: Marcin Muras
Polsat Sport Premium 2
12:00
Maria Sakkari - Zoe Hives,
Komentarz: Maciej Łuczak
14:00
Paul Jubb - Nick Kyrgios,
Komentarz: Maciej Łuczak
16:00
Felix Auger-Alliasime - Maxime Cressy,
Komentarz: Michał Krogulec
18:00
Garbine Muguruza - Greet Minnen,
Komentarz: Michał Krogulec
Polsat Sport Premium 3
12:00
Viktorija Golubic - Andrea Petkovic,
nie przed 13:30
Mikael Ymer - Daniel Altmaier (6:3, 7:5 - mecz do dogrania),
15:30
Xinyu Wang - Amanda Anisimova,
17:30
Roberto Carballes Baena - Jordan Thompson,
19:30
Daniel Elahi Galan - Dominik Koepfer,
Polsat Sport Premium 4
12:00
Ryan Peniston - Henri Laaksonen,
nie przed 13:30 Belinda Bencic - Qian Wang (4:6, 7:5 - mecz do dogrania),
15:30
Paula Badosa - Louisa Chirico,
17:30
Zizou Bergs - Jack Draper,
19:30
Lorenzo Musetti - Taylor Fritz,
Polsat Sport Premium 5
12:00
Oceane Dodin - Jelena Ostapenko,
13:30
Maryna Zanevska - Barbora Krejcikova,
15:00
Holger Rune - Marcos Giron,
17:00
Liam Broady - Lukas Klein,
19:00
Donna Vekic - Jessica Pegula,
Polsat Sport Premium 6
12:00
Marta Kostyuk - Katie Swan,
nie przed 13:30
Christian Harrison - Jay Clarke (7:6, 6:1, 5:5 - mecz do dogrania),
15:30
Alex de Minaur - Hugo Dellien,
17:30
Stefan Kozlov - Diego Schwartzman,
19:30
Clara Burel - Katie Boulter,
21:00
Rebeka Masarova - Harriett Dart,
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.