reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Poranny rogal” w Zoom TV

dodano: 2022-06-29 09:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV Jak zapowiada nadawca, najświeższe wiadomości z kraju i ze świata, ciekawostki znalezione w sieci i gorące plotki, którymi zachłystuje się kolorowa prasa. A wszystko to podane w lekkiej, humorystycznej formie przez niezwykłe, gwiazdorskie duety. 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Poranny rogal” wystartuje premierowo w kanale Zoom TV w poniedziałek, 4 lipca br. o godz. 7:45. Wystąpią Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra”, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Zielińska, Karolina Zielińska, Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Irakli Basilaszwili, Krzysztof Skiba, Jacek Kawalec i Sławomir Zapała.

Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Poranny rogal” to porcja pozytywnej energii na cały dzień. W każdym wydaniu znajdą się najciekawsze i aktualne informacje z różnych dziedzin: od gospodarki, przez kulturę, aż po nowinki ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie także rekomendacji wydarzeń kulturalnych: koncertów, premier filmowych i wystaw. Widzowie dowiedzą się także, jaką płytę koniecznie spakować do walizki i które książki zapewnią rozrywkę podczas letniego lenistwa. A wszystko to podane w przystępny sposób, często okraszone satyrycznym komentarzem prowadzących, na luzie i spontanicznie.

Gospodarzami wakacyjnego programu będą duety, tworzone przez satyryków, aktorów, kabareciarzy i muzyków: satyryk Krzysztof Skiba i aktor Jacek Kawalec, małżeństwo Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Sławomir Zapała, Katarzyna Zielińska z siostrą Karoliną Zielińską, małżeństwo Beata i Łukasz Rybarscy oraz Katarzyna Pakosińska i jej mąż Irakli Basilaszwili. Jak zapowiada nadawca, prowadzący będą przeczesywać internet i prasę, maglować, komentować, wymieniać spostrzeżenia i wplatać anegdoty z życia prywatnego. Typowe studio nagraniowe zamienią zaś na ulubioną kawiarnię, prywatne mieszkanie lub plener.

- „Poranny rogal” to autorski przegląd najnowszych wydarzeń. Można śmiało powiedzieć, że poranna prasówka jeszcze nigdy nie była tak dowcipna. To za sprawą naszych wspaniałych gospodarzy, którym na okres wakacyjny oddajemy poranną antenę Zoom TV. Program skierowany jest do wszystkich widzów, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami, a przy tym trochę się pośmiać przy porannej kawie

- mówi Katarzyna Białek, dyrektorka programowa Zoom TV.


Premierowy odcinek, który poprowadzą Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, wyemitowany zostanie w poniedziałek, 4 lipca br. o godzinie 7:45.

Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak zmieniają się zwyczaje wakacyjne Polaków, kim jest John Szczecina, na czym paparazzi przyłapali Krzysztofa Rutkowskiego, jaką dietę cud stosuje Danuta Martyniuk i co słychać u Krzysztofa Ibisza (więcej tutaj).
 
Katarzyna Białek jest dyrektorką programową kanału Zoom TV, foto: Marta Wojtal
Katarzyna Białek jest dyrektorką programową kanału Zoom TV, foto: Marta Wojtal


„Poranny rogal” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 4 lipca 2022 roku) o godz. 7:45 w Zoom TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...