reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Strach nocy letniej” w lipcu w Warner TV

dodano: 2022-06-29 12:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV Polska W lipcu br. kanał Warner TV poleca swoim widzom w ramach pasma „Strach nocy letniej” takie produkcje filmowe jak „Oszukać przeznaczenie”, „Oszukać przeznaczenie 2”, „Piątek trzynastego”, „Amerykański wilkołak w Paryżu” i „Hellraiser: Wysłannik piekieł 2”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Strach nocy letniej” w Warner TV:

Jak zapowiada nadawca, jedyna w swoim rodzaju seria horrorów - thrillerów, klasyk gatunku filmów z dreszczykiem, komediowe potwory - wszystko to czekać będzie na widzów w kanale Warner TV. W lipcu br. stacja zaprasza na pasmo „Strach nocy letniej”, czyli maraton z produkcjami takimi jak „Oszukać przeznaczenie”, „Oszukać przeznaczenie 2”, „Piątek trzynastego”, „Amerykański wilkołak w Paryżu” i „Hellraiser: Wysłannik piekieł 2”. „Strach nocy letniej” i hitowe hollywoodzkie horrory - premierowa emisja pasma odbędzie się w niedzielę, 3 lipca br. o godzinie 22:00.

Dobry horror może być filmem psychologicznym, zawierać jump scare’y, chwytać za serce i pokazywać nadprzyrodzone zjawiska. To tylko kilka z wielu cech jakościowej produkcji z grozą. Jednak powinna łączyć je jeszcze jedna zbieżność: trzymanie w napięciu. Jak zapewnia nadawca, dzięki Warner TV każdy niedzielny wieczór zostanie zwieńczony dawką ekscytującego napięcia. Zarówno dla fanów kinowego dreszczyku, jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę ze strasznymi filmami.

Pasmo w lipcu br. rozpocznie i zakończy się produkcjami z serii „Oszukać przeznaczenie” - „Oszukać przeznaczenie” (emisja w niedzielę, 3 lipca br. o godzinie 22:00) i „Oszukać przeznaczenie 2” (emisja w niedzielę, 31 lipca br. o godzinie 22:00). W fikcyjnym świecie bohaterowie doznają wizji apokalipsy, zanim ona się wydarzy. Wkładają wiele wysiłku, by powstrzymać tytułowe przeznaczenie i odwrócić koleje losu potencjalnych ofiar. Pierwsza część pokazuje starania postaci o powstrzymanie katastrofy lotniczej, a druga wypadku na autostradzie.

Warner TV wyemituje też klasyki gatunku z lat 80. ubiegłego wieku. Nasycony jump scare’ami „Piątek trzynastego” (emisja w niedzielę, 10 lipca br. o godzinie 23:00) opowiada o bohaterze, który odnawia obóz wypoczynkowy w lesie. Poprzedni został zlikwidowany po serii tajemniczych zabójstw, ale zdeterminowany Steve Christy zamierza przyciągnąć turystów do ośrodka. Niestety, odpowiedzialnej za rewitalizację grupie osób zaczynają przydarzać się groźne zdarzenia.

Uciekać przed wrogiem z morderczymi zapędami muszą także bohaterowie filmu „Hellraiser: Wysłannik piekieł 2” (emisja w niedzielę, 24 lipca br. o godzinie 22:00). Kirsty, główna bohaterka pierwszej części serii, trafia do szpitala psychiatrycznego. Szybko okazuje się, że jest to pułapka i jeden ze specjalistów szpitala chce otworzyć bramy tytułowych piekieł. Kirsty musi uciec przed nim i uwolnionymi z piekła złymi stworami, Cenobitami.

Stacja przygotowała również emisję tytułu „Amerykański wilkołak w Paryżu” (emisja w niedzielę, 17 lipca br. o godzinie 22:00), gdzie horrorowa konwencja spotyka komediowy sznyt. Bohaterka poprzedzającego tę produkcję filmu „Amerykański wilkołak w Londynie”, mieszka wraz z rodziną we Francji. Należą do społeczności wilkołaków, które stworzyły substancję pozwalającą na przemianę w człowieka nie tylko w trakcie pełni księżyca. Ich losy splątują się z losami trójki turystów przebywających w Paryżu. Wszystkie postaci czeka wiele strasznie komicznych sytuacji i niejedno zaskoczenie (więcej tutaj).
 
Haley Webb i Nick Zano w filmie „Oszukać przeznaczenie”, foto: Warner Brothers
Haley Webb i Nick Zano w filmie „Oszukać przeznaczenie”, foto: Warner Brothers


„Strach nocy letniej” - emisja w niedziele (od 3 lipca 2022 roku) około 22:00 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...