reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP World w naziemnej telewizji w Estonii

dodano: 2022-06-29 19:32
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

TVP World Anglojęzyczny kanał TVP World rozpoczął bezpłatne nadawanie w Estonii. Od 28 czerwca TVP World - polski kanał o angielskiej wersji językowej  jest dostępny bezpłatnie (FTA) dla odbiorców naziemnej telewizji cyfrowej w Estonii. Niewątpliwie to duży sukces tego kanału Telewizji Polskiej.

TVP World


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Telewizja Polska nie ustaje w swoich działaniach mających na celu szerzenie prawdy o wydarzeniach na świecie, czego wyrazem jest uruchomienie TVP World w naziemnej telewizji w Estonii. Dzięki temu widzowie tego kraju będą mogli poznać polski i regionalny punkt widzenia na najważniejsze wydarzenia z obszaru Trójmorza i całego świata, z dbałością o zgodność z rzeczywistością i prawdę historyczną

- powiedział Mateusz Matyszkowicz, Członek Zarządu Telewizji Polskiej.

- Bardzo cieszę się, że poza France24, kolejny międzynarodowy kanał z newsami i informacjami będzie dodany do listy kanałów niekodowanych i wzbogaci bezpłatną ofertę dla widzów w Estonii

- powiedział Veikko Sepp, Członek Zarządu Levira. 


TVP World to anglojęzyczny całodobowy kanał informacyjny Telewizji Polskiej.
Prezentuje aktualne wydarzenia ze świata z polskiej i regionalnej perspektywy. Oprócz wiadomości, TVP World oferuje programy o tematyce społecznej, politycznej, ekonomicznej, historycznej i sportowej.

TVP World można oglądać w telewizji naziemnej w całej Estonii na pozycji 10 na liście kanałów.

Obecnie w niekodowanej wersji (FTA) można oglądać kanały ETV, ETV2, ETV+, Current Time (Настоящее Время), Ukraina24 i France 24. Jako rozwiązanie HbbTV, kanał VOD estońskiego National Broadcasting, Jupiter, też jest dostępny w FTA.

Według sondażu przeprowadzonego przez Turu-Uuringute AS, blisko 208 tys. widzów korzysta z naziemnej telewizji w Estonii, a 122 tys. z nich to widzowie z dostępem do programów w HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...