reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Antik Sat podnosi ceny

dodano: 2022-06-28 10:33
autor: RO | źródło: parabola.cz/satelitnatv.sk

Antik Sat platforma slovakia 2020 360px.jpg W reakcji na rosnące koszty operacyjne usług, a w szczególności na dalszy wzrost opłat za nadawanie słowackich kanałów komercyjnych, mający siedzibę w Koszycach operator Antik Telecom zmieni cenę swojego pakietu z szybkim Internetem, telewizją i telefonią z dotychczasowych 19,92 euro miesięcznie do 22,80 euro. Nowy cennik zacznie obowiązywać od 1 sierpnia 2022 roku.

touchit.sk
Antik TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podwyżka nie ma wpływu na ceny odrębnych usług internetowych i telewizyjnych przez satelitę (Antik Sat).

Od 1 sierpnia br. droższy będzie pakiet z Internetem optycznym o prędkości 1 Gb/s, pakiet z ofertą 170 kanałów telewizyjnych i telefonią. Klienci będą płacić 22,80 euro. Zmianie ulegnie również cena pakietu Tango Základný balík, przewidzianego dla sieci stacjonarnych bez Internetu. W tym przypadku cena wzrośnie z 7,88 euro do 9,90 euro za miesiąc. Zmiana dotyczy abonentów korzystających z pakietu obejmującego również komercyjne stacje telewizyjne grup Markíza i JOJ.

Ceny pozostałych pakietów nie ulegają zmianie. Przykładowo dostęp do Internetu w Antik jest proponowany za 17,92 euro miesięcznie, a firma oferuje je w tej samej cenie od początku świadczenia usług od ponad 20 lat (nie licząc wprowadzenia podatku VAT).
 

W obliczu skutków bezprecedensowego wzrostu kosztów w całym społeczeństwie, które w naszej branży mnożą się przez rosnące ceny opłat za retransmisję, długo zastanawialiśmy się, jak i na jak długo możemy temu przeciwdziałać. Pakiet podstawowy, który zawiera aż 170 kanałów, został tak zaprojektowany, aby połączenie Internetu z najpopularniejszymi stacjami telewizyjnymi i telefonią było najkorzystniejsze na rynku. Jednocześnie jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się utrzymać ceny najszybszego Internetu poniżej 18 euro miesięcznie. Pozwala to klientom dalej korzystać z usług na najkorzystniejszych warunkach i ewentualnie dalej oszczędzać

- oświadczył menedżer ds. produktu w firmie Antik Telecom, Vlastimil Lakatoš.


Antik Telecom świadczy usługi IPTV, OTT i DTH na Słowacji, a także sprzedaje swoje usługi w Czechach. Platforma satelitarna Antik Sat jest dystrybuowana przez satelitę Eutelsat 16A (16°E).
 

Źródło: parabola.cz  satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...