reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-17 - 2022-08-18

Sport w polskiej TV 1.07.2022

dodano: 2022-06-29 20:18 | aktualizacja: 2022-07-01 10:04
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z 3. rundy Wimbledonu. Transmisje live z 11. rundy PGE Ekstraligi  w Eleven Sports. Finał piłkarskich Mistrzostw Europy U-19 w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eleven Sports 1

14:00 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Komentarz: Marcin Musiał, Marcin Kuźbicki

20:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Michał Korościel, Jakub Jamróg
 
Eleven Sports 2

17:00 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

13:45 Kolarstwo szosowe kobiet: Giro d'Italia:
Etap 2

15:30 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 1
    

21:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Villars:
Wspinaczka na szybkość
 
Golf Channel

21:30 Golf: PGA Tour, Silvis:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Tenis: Wimbledon:
3. runda
Diane Parry - Ons Jabeur, 
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:00 Łukasz Kubot/Szymon Walków - Ivan Dodig/Austin Krajicek,
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:30 Cameron Norrie - Steve Johnson,
Komentarz: Karol Stopa
 
Polsat Sport Premium 2

12:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
Frances Tiafoe - Alexander Bublik,
Komentarz: Krzysztof Wanio

14:00 Maria Sakkari - Tatjana Maria,
Komentarz: Maciej Łuczak

16:00 Jannik Sinner - John Isner,
Komentarz: Maciej Łuczak 

 
Polsat Sport Premium 3

12:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
12:00 Alicia Barnett/Olivia Nicholls - Nadiia Kichenok/Raluca Olaru, 
14:00 Kamil Majchrzak/Jan Zieliński - Laslo Djere - Dusan Lajovic, 
16:00 Łukasz Kubot/Szymon Walków - Ivan Dodig/Austin Krajicek, 
 
Polsat Sport Premium 4

12:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
12:00 Nikoloz Basilashvili - Tim van Rijthoven, 
15:00 Nikola Cacic/Andrea Vavassori - Sebastian Baez/Federico Delbonis, 
17:00 Marie Bouzkova - Alison Riske-Amritraj, 
 
Polsat Sport Premium 5

12:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
12:00 Magdalena Fręch/Beatriz Haddad Maia - Viktoria Kuzmova/Arantxa Rus, 
14:00 Elisabetta Cocciaretto/Viktoriya Tomova - Nicole Melichar-Martinez/Ellen Perez, 
16:00 Arthur Fery/Felix Gill - Kevin Krawietz/Andreas Mies,
18:00 Matwe Middelkoop/Ellen Perez - Santiago Gonzalez/Zhaoxuan Yang, 
 
Polsat Sport Premium 6

12:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
12:00 Łesia Curenko - Jule Niemeier, 
14:00 Jonny O'Mara/Ken Skupski - Julio Peralta/Alejandro Tabilo,
16:00 Ugo Humbert - David Goffin,
18:00 Emina Bektas/Kristina Kucova - Harriet Dart/Heather Watson,
 
Polsat Sport

14:30 Tenis: Wimbledon:
3. runda
Diane Parry - Ons Jabeur, 
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:00 Łukasz Kubot/Szymon Walków - Ivan Dodig/Austin Krajicek,
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:30 Cameron Norrie - Steve Johnson,
Komentarz: Karol Stopa

22:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Belgia - Holandia
    
01:00 (pt/so) Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Turcja - Japonia

04:00 (pt/so) Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Serbia - Kanada
 
Polsat Sport Extra

12:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Chiny - Dominikana

14:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
Kamil Majchrzak/Jan Zieliński - Dusan Lajovic/Laslo Djere,
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:30 Novak Djokovic - Miomir Kecmanovic,
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:00 Carlos Alcaraz - Oscar Otte,
Komentarz: Marcin Muras
 
Polsat Sport News

12:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
Magdalena Fręch/Beatriz Haddad Maia - Viktoria Kuzmova/Arantxa Rus,
Komentarz: Michał Krogulec

14:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
Heather Watson - Kaja Juvan,
Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 Angelique Kerber - Elise Mertens, 
Komentarz: Filip Gawęcki

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Bułgaria
 
TVP Sport

13:00 Rugby 7: Mistrzostwa Europy:
Eliminacje kobiet i mężczyzn
Komentarz: R. Grzędowski i A. Kopyt i K. Zieliński i P. Lipkowski

16:00 Piłka wodna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału mężczyzn
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Idzi

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-19:
Finał
Komentarz: Hubert Bugaj, Marek Wasiluk
 
Viaplay

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
Dzień 4

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
Dzień 4

19:15 Wyścigi samochodowe: W Series, Silverstone:
Seria kwalifikacyjna

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cubs - Red Sox

22:00 Golf: LIV Golf Invitational, Portland:
2. runda

23:30 (pt/so) Sporty walki: PFL 6:
Kayla Harrison - Julia Budd

01:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Guardians - Yankees

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Padres


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...