reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Redge Technologies dalej obsługuje serwis Player

dodano: 2022-07-01 17:12 | aktualizacja: 2022-07-02 00:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

Player Spółka Redge Technologies przedłużyła umowę z TVN Warner Bros. Discovery na licencjonowanie platformy Redge Media SDP oraz świadczenie usług Redge MediaVDP. Platforma ta od 2017 roku stanowi bazę technologiczną dla serwisu VOD Player.

Player.pl
Player serwis oscary 2022 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, platforma Redge Media SDP to kompleksowa platforma OTT oferowana w modelu white label. W jej skład wchodzi narzędzie typu DAM (digital asset management), CMS (content management system) oraz aplikacje dla szerokiej gamy platform końcowych - telewizorów, konsol do gier czy urządzeń mobilnych. Cechą szczególną Redge Media SDP jest gotowość do wdrożeń w środowisku chmury publicznej, co pozwala na osiągnięcie bezkonkurencyjnej stabilności i skalowalności rozwiązania.  Z kolei, Redge Media VDP to publiczna chmura przeznaczona dla dostawców treści wideo.

W zakres oferowanych usług wchodzi przechowywanie, transkodowanie, zabezpieczanie i dystrybucja treści multimedialnych. Elementem Redge Media VDP jest system klasy CDN (content delivery network), oferujący wieloterabitową pojemność i dostęp do sieci najważniejszych operatorów telekomunikacyjnych w regionie europejskim. Usługi Redge Media VDP, dzięki architekturze opartej o edge computing są przygotowane do realizacji złożonych scenariuszy biznesowych, m.in. DAI (dynamic ad insertion), czyli wstrzykiwania spersonalizowanych reklam w treść multimedialną, również w środowisku HbbTV (więcej tutaj i tutaj).

- Świadczymy usługi na rzecz ogromnej rzeszy końcowych użytkowników, toteż stabilność i jakość UX to najważniejsze kryteria, którymi kierujemy się wybierając partnerów technologicznych. Platforma Redge Media to esencja doskonałości technologicznej w obszarze OTT

- komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Playera.

- Nasza współpraca z TVN sięga 2011 roku, a DNA nadawcy zawsze nam było bliskie. Wspólnymi siłami stworzyliśmy największą platformę VOD w Polsce. Najlepsze treści zasługują na najlepszą technologię i UX

- stwierdza Przemysław Frasunek, członek zarządu Redge Technologies.


Jak czytamy w komunikacie, Redge Technologies jest liderem technologii OTT i edge computing w Europie Środkowo-Wschodniej, obecnym na rynku od 2007 roku.

Flagowym rozwiązaniem firmy jest Redge Media - platforma OTT dostępna w modelach PaaS i on-premise, składająca się z Service Delivery Platform oraz Video Delivery Platform, którego elementem jest rozproszony system dystrybucji treści (CDN), stworzony w architekturze edge computing. Firma Redge Technologies stworzyła również Redge Guardian - oprogramowanie służące do mitygacji wieloterabitowych ataków DDoS (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...