reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacyjna zabawa na antenie Meloradia

dodano: 2022-07-02 03:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Meloradio W poniedziałek, 4 lipca br. w rozgłośni Meloradio (Eurozet/Agora) wystartuje antenowa akcja „Zabierz Meloradio na wakacje”. Jak zapowiada nadawca, co piątek (od 8 lipca br.) jej uczestnicy będą mogli zdobyć przydatny na każdym letnim wyjeździe zestaw gadżetów. W wakacyjne wieczory stacja będzie grać pod hasłem „Meloradio - dobra opcja na wakacje”.

Meloradio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lato 2022 roku w ofercie Meloradia:

Zadaniem słuchaczy będzie zrobienie sobie wakacyjnego zdjęcia z Meloradiem i przesłanie go do redakcji rozgłośni. Wybrane prace będą publikowane na stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych stacji. Co piątek ich autorzy otrzymają wakacyjne zestawy, w których znajdą się m.in. aparat natychmiastowy, niebieska walizka z limitowanej kolekcji Meloradia czy specjalna edycja plenerowej „Melogry” wraz z kocem idealnym na plażę lub piknik. Akcja „Zabierz Meloradio na wakacje” potrwa do piątku, 26 sierpnia br.

Dodatkowo co wieczór w lipcu i sierpniu br. na falach stacji można usłyszeć muzyczne pasmo na gorące letnie wieczory - „Meloradio - dobra opcja na wakacje”. Znajdują się w nim wyłącznie utwory, które - jak zapewnia redakcja rozgłośni - tworzą idealny klimat na zakończenie każdego wakacyjnego dnia (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...