reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza wakacyjna zabawa Radia Zet

dodano: 2022-07-02 03:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET W poniedziałek, 4 lipca br. na antenie Radia Zet (Eurozet/Agora) ruszy z 2. sezonem antenowa zabawa dla słuchaczy - „Radio Zet nr 1 w moim samochodzie”. W czasie wakacji br. stacja codziennie będzie rozdawać pieniądze na zakup paliwa do samochodu.

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Radio Zet nr 1 w moim samochodzie” to druga edycja wakacyjnej zabawy, która wystartuje w poniedziałek, 4 lipca br. Tym razem zadaniem uczestników będzie przygotowanie i wysłanie w formie SMS-a krótkiej wypowiedzi na temat: „Twoja wymarzona podróż z Radiem Zet”. Każda wiadomość powinna zaczynać się od słów - kluczy, podawanych codziennie na antenie. Autorzy wybranych propozycji otrzymają po 500 zł na zakup paliwa. W finale zwycięzca zdobędzie pieniądze na roczne tankowanie swojego auta (więcej tutaj).

Akcji „Radio Zet nr 1 w moim samochodzie” będzie towarzyszyć kampania promocyjna pod tą samą nazwą. Reklamy pojawią się m.in. w mediach społecznościowych i serwisach internetowych. W kampanii wykorzystano również nośniki reklamy zewnętrznej usytuowane w całej Polsce przy trasach o największym wakacyjnym natężeniu ruchu. Kreację przygotował zespół promocji Radia Zet. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith (więcej tutaj).

„Radio Zet nr 1 w moim samochodzie” - sezon 2., emisja codziennie (od 4 lipca 2022 roku) w Radiu Zet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...