reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przebojowy koncert z Wilna w kanałach TVP

dodano: 2022-07-02 01:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Wakacyjna Trasa Dwójki W niedzielę, 3 lipca br. o godz. 20:00 w kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno transmitowany będzie z Wilna, stolicy Litwy, koncert z serii „Wakacyjna trasa Dwójki 2022”, pod hasłem „Największe przeboje lata”. Wystąpią Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Daria Marcinkowska „Daria Marx”, Karolina Stanisławczyk, Jakub Szmajkowski, Aleksander Sikora, Sławomir Zapała, Norbert Dudziuk „Norbi”, Andrzej Marcysiak „Andre”, Jacek Łaszczok „Stachursky”, Komodo, Classic, Daj To Głośniej i Ricchi e Poveri. W kolejnych dniach koncert ten pokaże TVP Rozrywka, a wcześniejsze edycje przypominają obecnie TVP2 i TVP Polonia.

Wakacyjna Trasa Dwójki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce - znani i lubiani artyści, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki i największe hity. „Wakacyjna trasa Dwójki 2022” startuje w niedzielę, 3 lipca br. o godzinie 20:00 w Wilnie. Koncert transmitować będą kanały TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno.

W tym roku „Wakacyjna trasa Dwójki” po raz pierwszy w swej historii przekroczy granice i pojedzie do Wilna. To właśnie tam pod hasłem „Największe przeboje lata” odbędzie się pierwszy z dziesięciu zaplanowanych koncertów. Na scenie wystąpią: Daria Marcinkowska „Daria Marx”, która przebojem weszła na szczyty radiowych list przebojów, obdarzony prawdziwie włoskim temperamentem zespół Ricchi e Poveri, który do Wilna przyleci wprost ze słonecznej Italii, Sławomir Zapała, geniusze konsolety, czyli DJ-ski tercet Komodo, formacje Classic i Daj To Głośniej, Andrzej Marcysiak „Andre”, przebojowa młodzież - Karolina Stanisławczyk i Jakub Szmajkowski, a także Jacek Łaszczok „Stachursky”.

Jak zapowiada nadawca, widzowie usłyszą największe przeboje lata i hity, które podbiły polskie i światowe listy przebojów. Wśród nich takie szlagiery jak: „Miłość w Zakopanem”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Paranoia”, „Mama ostrzegała”, „Acapulco”, „Voulez vous dancer” i inne. Nie zabraknie również muzycznych premier, w Wilnie Sławomir Zapała po raz pierwszy wykona swój najnowszy hit.

Imprezę poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, a towarzyszyć im będą Izabella Krzan i Norbert Dudziuk „Norbi”.

Jak zapowiada nadawca, w Wilnie swoją odsłonę będzie miała również widowiskowa oprawa tegorocznej „Wakacyjnej trasy Dwójki”. Tym razem scena zamieni się w spektakularny gramofon. Dynamiczne platformy, ruchome podesty i multimedialne elementy stworzą wyjątkowe tło dla występów gwiazd. Nie zawiodą się także ci, którzy czekają na - towarzyszące „Wakacyjnej trasie Dwójki”- interaktywne konkursy i zabawy dla widzów. Będzie okazja, aby pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Dla widzów i publiczności przygotowano koszulki z autografami gwiazd, gadżety, a także wakacyjny konkurs, w którym będzie można wygrać samochód osobowy Fiat 500. A wszystko to pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa”, które od samego początku nadaje rytm i ton „Wakacyjnej trasie Dwójki” (więcej tutaj).
 
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP


„Wakacyjna trasa Dwójki 2022” - transmisja w niedzielę, 3 lipca 2022 roku o godz. 20:00 w kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...