reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rega TV można kontynuować nadawanie

dodano: 2022-07-06 04:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Rega TV W poniedziałek, 4 lipca br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić Remigiuszowi Korneliuszowi Warcholskiemu zamieszkałemu w Świdwinie, prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą Rega TV Remigiusz Warcholski, koncesji na kolejny okres udzielonej na rozpowszechnianie programu telewizyjnego pod nazwą Rega TV. Stacja ma charakter wyspecjalizowany - informacyjno-publicystyczny, i dostępna jest w sieci Vectra w Świdwinie i Łobezie. Nowa koncesja obowiązuje od dnia 31 stycznia 2023 roku i wygasa z dniem 30 stycznia 2033 roku.

Rega TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniu 31 stycznia 2013 roku Remigiusz Korneliusz Warcholski zamieszkały w Świdwinie, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Rega TV Remigiusz Warcholski, otrzymał koncesję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego pod nazwą Rega TV w sieciach telekomunikacyjnych operatora Vectra w Świdwinie i Łobezie (koncesja obowiązuje od 31 stycznia 2013 roku do 30 stycznia 2023 roku). Pismem z dnia 19 stycznia 2022 roku Remigiusz Warcholski wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o udzielenie, w trybie określonym w artykule 35a „Ustawy o radiofonii i telewizji”, koncesji na kolejny okres. Koncesja wygasa z dniem 30 stycznia 2023 roku - zachowany został więc termin do złożenia wniosku o udzielenie koncesji na kolejny okres określony w artykule 35a ustęp 1 „Ustawy o radiofonii i telewizji” - zgodnie z którym wniosek należy złożyć nie później niż 12 miesięcy przed wygaśnięciem posiadanej koncesji.

Decyzja z 4 lipca br. została wydana na podstawie uchwały Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z dnia 31 maja 2022 roku podjętej w związku z wnioskiem Remigiusza Warcholskiego o udzielenie koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego pod nazwą Rega TV w sieciach telekomunikacyjnych na kolejny okres po wygaśnięciu koncesji z 2013 roku. Dla zapewnienia nieprzerwanego prawa do rozpowszechniania programu Rega TV po wygaśnięciu koncesji z dnia 31 stycznia 2013 roku, termin obowiązywania nowej koncesji ustalono od dnia 31 stycznia 2023 roku do dnia 30 stycznia 2033 roku.

Według nowej koncesji program Rega TV będzie rozpowszechniany nie mniej niż 1 godzinę na dobę dwa dni w tygodniu, miał charakter wyspecjalizowany: informacyjno-publicystyczny, i rozpowszechniany w sieci Vectra w Świdwinie i Łobezie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...