reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

7 nowych kanałów w serwisie Player

dodano: 2022-07-06 14:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa TVN

Player nowe kanały 1 lipca br. oferta telewizyjna serwisu Player została powiększona o 7 nowych kanałów. Od tego dnia użytkownicy posiadający pakiet „Player (bez reklam) + kanały TV” mogą oglądać za pośrednictwem platformy: CNN, Warner TV, Boomerang, Cartoon Network oraz trzy kanały filmowo-serialowe: Cinemax, Cinemax 2 i Romance TV. Poszerzenie biblioteki telewizyjnej to pierwsza wspólna oferta kontentowa po połączeniu Discovery z Warner Media i powstaniu Warner Bros. Discovery w Polsce.

Grupa TVN
Player nowe kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 1 lipcu br. użytkownicy Playera korzystający z oferty „Player (bez reklam) + kanały TV” mogą oglądać 7 nowych kanałów. Do biblioteki dołączone zostały: CNN, Warner TV, Boomerang i Cartoon Network oraz dodatkowo trzy kanały filmowo-serialowe: Cinemax, Cinemax 2 i Romance TV.

Do tej pory wspomniane kanały były dostępne na naszym rynku za pośrednictwem telewizji kablowych, satelitarnych oraz innych telewizji internetowych. Teraz będzie można je oglądać w dowolnym miejscu, czasie i na wybranym urządzeniu, korzystając z oferty Playera.
Poszerzenie biblioteki telewizyjnej to pierwsza wspólna oferta kontentowa po połączeniu Discovery z Warner Media i powstaniu Warner Bros. Discovery w Polsce.
 

- Połączenie potencjałów TVN Discovery i Warner Media daje pierwsze owoce, w pełni odczuwalne dla naszych użytkowników. Cieszę się, że nasza oferta kanałów TV wzbogaca się o kolejne stacje, które za granicą, ale też w Polsce są marką samą w sobie. Mam nadzieję, że będą świetnym uzupełnieniem propozycji Playera, w której każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Maciej Gozdowski, szef player.plMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...