reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-09-26 - 2022-09-27

Sport w polskiej TV 10.07.2022

dodano: 2022-07-09 17:20 | aktualizacja: 2022-07-09 23:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB: Polska - Słowenia. Transmisje live z Wimbledonu tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
SpecHouse PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Mateusz Dziopa, Dawid Stachyra
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Austrii:
Parada kierowców
Komentarz: Aldona Marciniak, Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Austrii:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 6h, Monza:
Wyścig

Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski, Sławomir Szymczak
 
Eleven Sports 4

13:00 Rajdy terenowe: Extreme E, Sardynia:
Wyścig

 
Eurosport 1

11:35 Wyścigi samochodowe: One Make Racing:
Wyścig

12:30 Kolarstwo: Tour de France:
Etap 9
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

20:30 Wspinaczka: Puchar Świata, Chamonix:
Prowadzenie  kobiet i mężczyzn
 

Eurosport 2

11:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 6h, Monza:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 6h, Monza:
Wyścig
 
Golf Channel

13:00 Golf: European Tour, Thomastown: 
Finał
Komentarz: Andrzej Person 

21:00 Golf: PGA Tour, Nicholasville: 
Finał
Komentarz: Andrzej Person  
 
Motowizja

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Budapeszt:
Wyścig 2

15:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Portimo:
Wyścig 2

17:30 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Budapeszt:
Wyścig 2

19:30 Wyścigi samochodowe: ROK Cup Poland 2022:
Wyścig

21:0 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Hampton:
Wyścig 
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Tenis: Wimbledon:
Finał singla mężczyzn
Novak Djokovic - Nick Kyrgios
Komentarz: Marcin Muras, Dawid Olejniczak

17:30 Tenis: Wimbledon:
Finał debla kobiet
Elise Mertens/Shuai Zhang - Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova
Komentarz: Dawid Olejniczak

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SC Corintians Paulista - CR Flamengo
   
Polsat Sport Premium 2

12:00 Tenis: Wimbledon:
Todd Woodbridge/Cara Black - Nenad Zimonjic/Marion Bartoli, 

14:00 Tenis: Wimbledon:
Kim Clijsters/Martinga Hingis - Daniela Hantuchova/Laura Robson, 
 
Polsat Sport Premium 3

14:00 Tenis: Wimbledon:
Michael Zheng - Mili Poljicak,

16:00 Tenis: Wimbledon:
Marcos Baghdatis/Xavier Malisse - Bob Bryan/Mike Bryan,  
 
Polsat Sport

05:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
USA - Argentyna

08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Australia - Francja

15:00 Tenis: Wimbledon:
Finał singla mężczyzn
Novak Djokovic - Nick Kyrgios
Komentarz: Marcin Muras, Dawid Olejniczak

17:30 Tenis: Wimbledon:
Finał debla kobiet
Elise Mertens/Shuai Zhang - Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova
Komentarz: Dawid Olejniczak

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Słowenia
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

22:30 Sumo: The World Games:
Zawody

02:45 (nd/pn) Sumo: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport Extra

08:30 Formuła 3: Grand Prix Austrii:
Wyścig 2

10:00 Formuła 2: Grand Prix Austrii:
Wyścig 2

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 6h, Monza:
Wyścig

12:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Japonia

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 6h, Monza:
Wyścig

15:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Berlin Thunder - Wrocław Panthers

23:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Atletico Mineiro - Sao Paulo FC

01:30 (nd/pn) Parkour: The World Games:
Zawody 
 
Polsat Sport Fight

17:00 Wrotkarstwo: The World Games:
Wyścig uliczny - półfinały

18:15 Wrotkarstwo: The World Games:
Wyścig uliczny - finały

20:00 Trójbój siłowy: The World Games:
1. i 2. sesja - finały

00:00 (nd/pn) Ratownictwo sportowe: The World Games:
Finały

02:45 (nd/pn) Sumo: The World Games:
Finały

03:15 (nd/pn) Taniec sportowy: The World Games:
Półfinały i finały
 
Polsat Sport News

09:00 Siatkówka plażowa: Turniej w Starych Jabłonkach:
1/4 finału kobiet i mężczyzn

10:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Starych Jabłonkach:
1/2 finału kobiet

11:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Starych Jabłonkach:
1/2 finału mężczyzn

12:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Starych Jabłonkach:
Mecz o 3. miejsce kobiet

13:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Starych Jabłonkach:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

14:30 Siatkówka plażowa: Turniej w Starych Jabłonkach:
Finał kobiet

15:30 Siatkówka plażowa: Turniej w Starych Jabłonkach:
Finał mężczyzn

16:30 Siatkówka plażowa: Turniej w Starych Jabłonkach:
Ceremonia medalowa

17:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 6h, Monza:
Wyścig

20:00 Trójbój siłowy: The World Games: 
Zawody
 
Sportklub

06:30 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Townsville:
Wyścig 2

14:15 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Portimo:
Wyścig 2
 
TVP 1

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Słowenia

Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas 
 
TVP Sport

10:00 Wioślarstwo: Puchar Świata, Lucerna:
Finały

13:30 Wioślarstwo: Puchar Świata, Lucerna:
Finały

15:15 Siatkówka plażowa: Plaża Open, Myślenice:
Zawody

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Słowenia
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas 
 
Viaplay

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Węgry - Wyspy Owcze

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Szwecja - Chorwacja

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Francja - Czarnogóra

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Słowenia - Dania

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Norwegia - Polska

Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Niemcy - Islandia

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Włochy - Serbia

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Hiszpania - Portugalia

20:30 Baseball: Liga MLB:
Rangers - Twins

22:00 Piłka nożna kobiet: Puchar Narodów Afryki:
Nigeria - Burundi

22:00 Piłka nożna kobiet: Puchar Narodów Afryki:
RPA - Botswana

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Red Sox - Yankees


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...