reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Red Bull SoundClash” w kanale Eska TV

dodano: 2022-07-09 03:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Eska TV „Red Bull SoundClash” W soboty, 9 i 23 lipca br. o godz. 20:00 kanał Eska TV pokaże premierowo koncerty z serii „Red Bull SoundClash”, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej Centralnego Ośrodka Sportu Torwar w Warszawie. Wystąpili Krzysztof Zalewski i Tomasz Iwanca „Grubson” oraz Tymoteusz Bucki „Tymek” i Miłosz Stępień „Otsochodzi”.

Eska TV „Red Bull SoundClash”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 21 listopada 2019 roku Tomasz Iwanca „Grubson” i Krzysztof Zalewski spotkali się na „Red Bull SoundClash”, by stoczyć muzyczną walkę. W sobotę, 9 lipca br. o godzinie 20:00 kanał Eska TV przypomni to wydarzenie. Koncert będzie można zobaczyć po raz pierwszy w telewizji. Dodatkowo widzowie będą mieli szansę zgarnąć 1000 zł oraz płyty artystów z ich autografami.

W sobotę, 23 lipca br. o godzinie 20:00 na antenie kanału Eska TV będzie można zobaczyć także tegoroczną edycję wydarzenia (odbyła się w sobotę, 25 czerwca), w której zmierzyli się Tymoteusz Bucki „Tymek” i Miłosz Stępień „Otsochodzi”. Jak zapowiada nadawca, w przypadku tego koncertu także nie zabraknie niespodzianek.

„Red Bull SoundClash” - emisja w kanale Eska TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...