reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pokój Ukrainie” - koncert w TV Republika

dodano: 2022-07-10 16:17 | aktualizacja: 2022-07-10 18:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Republika

TV Republika Telewizja Republika (od 9 października 2017 roku) W niedzielę, 10 lipca br. o godz. 20:10 w TV Republika wyemitowany zostanie premierowo „Koncert Vlady Muravets - Pokój Ukrainie”. Gwiazdą wydarzenia będzie Vlada Muravets, aktorka Kijowskiego Teatru Muzyczno-Dramatycznego. Po raz pierwszy ukraińska artystka zaprezentowała swoje wokalne umiejętności w „Domu Polskim” otwartym podczas „Światowego Forum Ekonomicznego” („World Economic Forum”/„WEF”) w Davos, w Szwajcarii.

TV Republika Telewizja Republika (od 9 października 2017 roku)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vlada Muravets to aktorka Kijowskiego Teatru Muzyczno-Dramatycznego. Gdy wybuchła rosyjska agresja na Ukrainę, wyjechała do Polski. Znalazła schronienie, dobre słowo i możliwość realizowania swojej pasji. Od marca br. mieszka w Strzałkowie w Wielkopolsce (więcej tutaj).

- Jestem aktorką filmową i teatralną. Mój syn jest już także aktorem Teatru Narodowego w Kijowie. W przeszłości jeździłam do Niemiec, do Holandii, a wielkim zaskoczeniem było dla mnie, że Polacy maja tak otwarte serca dla Ukraińców i taką miłość. Nie chcę już do Niemiec czy nigdzie indziej, bo to co jest tutaj, jest absolutnie niesamowite - powiedziała Vlada Muravets w rozmowie z Tomaszem Sakiewiczem podczas 17. „Zjazdu Klubów Gazety Polskiej” w Spale. - Moja ulubiona muzyka to taka, która płynie z serca. Może to być opera, jazz, pop, wszystko. Bronią nas, artystów, jest nasze serce i miłość, jaką możemy dawać przez muzykę - dodała.


Przyznała, że w ostatnim czasie dużo koncertuje, wspierając ukraińską armię (więcej tutaj).

„Koncert Vlady Muravets - Pokój Ukrainie” - emisja w niedzielę, 10 lipca 2022 roku o godz. 20:10 w TV Republika.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...